Yumurta tembelliği

Hayal hayat 123

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2022
285
80
35
Kızlar iyi akşamlar acil bir akla bir cevaba ihtiyacım var doktor bundan 1 ay önce yumurta tembelliği var dedi değerlerin menopoz başlangıcı gibi duruyor dedi bir an evvel çocuk yap dedi geçen ay olmadı denedik bu ay da denedim daha olmadı birşey bugün kocamla ilişkiye girdik aynı dakika hafif bir lekelenme gördüm ondan yarım saat sonra da baktığımda sanki hafif kanamam var gibi daha adetime de 11 gün var kenn hemde sizce neden olmuş olabilir bana bir yardım lütfen

Ya işte benden bunda. Korkuyorum olmaya mi başladım menopoz
Yok bu verilen ilaç düzenli adet görmenizi sağlayacak genelde menepoza görenlerde de adetler duzensizlesir gelmemeye başlar ya , sizi düzenli adet görmenizi sağlamak için vermiş. Dedim ya bana da menepoz şüphesi olanlara verilen ilaçtan verdi düzenli adet göreyim diye yanılmıyorsam östrojen hormonu içeriyor ilaç

Hım anladım inşallah ya da randevu aldım bugün gidicem doktora niye bu kadar erken oldum diye bakalım ne diyecek

Hım anladım inşallah ya da randevu aldım bugün gidicem doktora niye bu kadar erken oldum diye bakalım ne diyecek
İnşallah bir an evvel duzelirim de çocuk sahibi olurum ya çok istiyorum ben ya

Kaç yaşındasın ki git bakalım hem bu erken gelen kanama nedir onu falan da söyler aklında kalmaz
İnşallah bir an evvel duzelirim de çocuk sahibi olurum ya çok istiyorum ben ya
İnşallah rabbim hayırlısıyla versin çok isteme hayırlısını iste. Bende çok istedim 2 sene çocuğumuz olmadı sonra çatlatma iğnesi ile hamile kaldım hamileliğim çok zorlu geçti 27. Haftamda erken doğum yaptım bebeğim 2 gün yaşadı sadece çok zor şeyler yaşadık rabbim hayırlısını versin o yüzden hepimize

Benim Canım 34 olucam yakında ben çok üzüldüm ya bende ikinci bebeğimi anne karnında kaybettim

Sen daha gençsin ben 34 yaşındayım maalesef
Bende de işte pcos var eşimde varikosel var ameliyat oldu o da ama şuan tekrarladı umarım onun da sperm değerlerinde sıkıntı olmaz. Hadi benimkini en kotu çatlatma iğnesi aşılama vs ile yapılabilir de bilmiyorum hayırlısı olsun

Benim bugünlerde bir kanamam oldu adetten 10 gün sonra doktora gittim doktorum ara kanama geçirmiş sin dedi hala devam ediyor şuan kanamam bana farklı bir tavsiye de bulundu mfk yöntemi ile hamile kalma ben ve eşim kullanicaz doğal yöntem mis daha baslamdim ama baslicam bakalım

Onu bende çok gördüm ama gördüğüm sıralar hamileydim 1-2 yıl sonra denersek olmazsa onu deneriz belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…