Yumurta tembelliği olan gelişmeyen pko mu oluyor

Kızlar ovulasyon kullanıyorum hala silik çıkıyor yumurta tembelliği ne demek acaba
Bende de yumurta tembelliği olduğunu söylemişti doktor. Klomen kullanmama rağmen yumurtalarımda hiç gelişme yoktu. Ama ben genelde adetin 19-20. günü falan yumurtlarım. Tembel yumurta, hiç yumurtlama olmaması değil de beklenen günden geç olması anlamına geliyormuş. Size tavsiyem adet olmadığınız sürece her gün test takibi yapın. Benim sürekli geç oluyor yumurtlamam. 3 kere hamile kaldım ama 2 si kimyasal gebelik oldu. 1 i düşük oldu. Bununla mı alakalıdır bilmiyorum tabi

Pkos diyorlar öyle mi acaba

Ben pko vs çok anlamıyorum ama eğer isterseniz doğal kürler deneyebilirsiniz
Yumurta gelişip çatlaması için incir kürü
Pko içinde soğan kürü öneriyor Saraçoğlu
Şifa olsun hepimize inşallah

Ben pko vs çok anlamıyorum ama eğer isterseniz doğal kürler deneyebilirsiniz
Yumurta gelişip çatlaması için incir kürü
Pko içinde soğan kürü öneriyor Saraçoğlu
Şifa olsun hepimize inşallah
Yo bende pko yok zaten de ovulasyonda henüz yumurtlama görmeyince yumurta tembelliğim mi var dedim

Pkos diyorlar öyle mi acaba
Son 1 senede 4 doktora gittim ben. Biri hiç bsey demedi. Biri yumurta tembelliği var dedi. Pko ile ilgili bsey demedi. Biri Pko var dedi. Ultrasonda da gösterdi. Bir sürü yumurtan var ama hiç bi işe yaramazlar. Çünkü çoklar, o yüzden büyümüyorlar hiç dedi. Diğeri de öyle çok bi pko yok dedi. Anlamadım valla hiç bsey. Pko mu değil mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…