Yumurta takibi

Ckbahr

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2022
3
0
27
Selamün aleyküm Yumurta takibi yapan var mı doktorum yumurta takibine başlattı beni bilginiz var mıdır yardımcı olur musunuz

Evet letu verdi 5 gün süre içinde kullanmam gerektiğini söyledi
Bende letu kullanıyorum hayırlısı olsun inşallah hakkımızda. 5 gün kullandıktan sonra yumurtalarınızı kontrol edecek ona göre çatlatma iğnesi veriyor.

Merhaba kızlar yumurta takibine ne zaman gitmek gerekiyor benim doktorum adetin 10. Günü gel demişti aradan 2 3 ay geçti gitmedim regl iken gidende var sanırım bilgisi olan var mı ve ne yapılıyor yumurta takibinde ?

Merhaba kızlar yumurta takibine ne zaman gitmek gerekiyor benim doktorum adetin 10. Günü gel demişti aradan 2 3 ay geçti gitmedim regl iken gidende var sanırım bilgisi olan var mı ve ne yapılıyor yumurta takibinde ?
Adetin 2. veya 3. günü gidiliyor. 10 gün çok geç

10.gün gel dedi başka bir şey mi yapacak bilmiyorum ama yumurta takibi dedi yumurtamın gelişip gelişemediğine bakacak olabilir önceden bakılmadı hiç. gerçi düzenli adet görüyorum bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…