Yumurta takibi olanlara ufak bir tavsiye 🥑😊

Sevm57

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
2.780
3.985
Merhaba hanımlar 3 senedir çocuk istiyoruz ama malesef daha nasip olmadi geçen ay tekrar tedaviye başladık klomen-ovitrelle kullanarak aşılama oldum negatif sonuçlandı ama yumurtalarımın büyümesi çok iyiydi ve ben bunu avokado yememe bağlıyorum adetimin 5. Günü klomene başladım gunde 1 tane olmak uzere 5 gün ve klomene basladığim gün avokado yemeyede başladım hergün yarım avokado yiyordum ilaç bittikten 2 gün sonra doktora gittim ve 3 tane yumurtam gelişmişti 16-18-20mm doktor bile çok hızlı geliştiğini söyledi ama daha once de klomen kullandim hic bu kadar fazla ve hızlı büyümemişti bu ay tekrar klomen kullandım aynı şekilde ama avokado aklimdan çıkmıştı hiç yemedim ve dun ve bugun kontrole gittigimde sadece 2 yumurtanin biraz buyudugunu ama 1 tanesinin kaliteli oldugunu soylediler carsamba gunu tekrar bakilmasi gerekliymis simdi carsambaya kadar hergün 1 avokado yiyeceğim bakalim nasil bir etkisi olacak çok uzun yazdım ama etkisini gördüğüm birşeyi paylaşmak istedim ❤

Merhaba. Evet avokado içerisindeki yağ sayesinde rahmi besliyormuş ve sağlıklı yumurtalık gelişimi için çok faydalıymış. Arkadaşım hamilelik için uğraşırken birkaç ay gün aşırı bol limonlu avokado tüketirdi ve sağlıklı bir gebelik geçirmişti. Darısı size ve tüm çabalayanlara.

Ben yumurtlama gordukten sonra yemeye basliyodum aslinda bebek olursa tutunmasini kolaylastirdigina dair yazi okumustum ama yumurta gelisimi icinde iyimis onu anladim 2 gundur yiyorum bakalim yarina kadar kac mm buyumus olucak

Ne sıklıkla yiyebiliriz ki mesela bende dün düşündm avokado yu da nasıl ne kadar yerim bilemedim daha önce de hiç tuketmedim her ay gebe kalmaya uğraşıyoruz nasılsa zararı yoksa her gün bı tane yada 2 günde bir bitane olacak şekilde yiyebilir miyiz

Bana eczaci bi arkadasim soylemisti hergun yarim avokado yiyebilecegimi

Denemeye değer yarın ilk işim avokado almak yorumlar da tadı kötü diyorlar inşallah ben severim
Yarım muz ve yarım avokado ezip yiyebilirsiniz tadı belli olmuyo ben bazen de domates salatalik soganla salata yapiyorum salatamin icine ezip karistiriyorum oylede cok guzel oluyo

Benimde sanırım ilk işim avokado almak olacak
Bencede hepimiz yarın hayırlısyla ilk adımları atalım şifa olur hepimize inşallah
Yarım muz ve yarım avokado ezip yiyebilirsiniz tadı belli olmuyo ben bazen de domates salatalik soganla salata yapiyorum salatamin icine ezip karistiriyorum oylede cok guzel oluyo
Sen baya kaybetmişsn avokadoyu salatanın içinde
Muz iyi fikir ama. Yukarda ki yorumda üzerine limon diyoor severim limonlu şeyleri öylede denicem

Yani ben bazen evde bisey bulamayınca sadece tuzlayio bile yiyorum ama şifamız ondaysa her gün yeriz yanı

Avakado yu yemeye devam et yerleşmeye de faydası var folik asit de kullan stres yapma bi kuş gibi hafif ol umarım güzel sonuçlar alırsın yumurtanın çatlaması için de havuç yiyebilirsin umarım buraya hamilelik haberini duyarız canım benim

Ezin avokadoyu icine limon sarimsak pulbiber ve peynir ekleyin,kizarmis ekmege surup afiyetle goturun sifa olsun
Yarın alınca denicem bakalım
Yani ben bazen evde bisey bulamayınca sadece tuzlayio bile yiyorum ama şifamız ondaysa her gün yeriz yanı
Yeriz tabi Rabb'im sebeb kılsın inşallah da herşey çok güzel olsun

Ben avakado tüketemiyorum ya burda tarifler bile aldım denedim ama yok içim almıyor 1 tane yiyebildim diğerleri ziyan oldu

Ben avakado tüketemiyorum ya burda tarifler bile aldım denedim ama yok içim almıyor 1 tane yiyebildim diğerleri ziyan oldu
üzerine bal ve ceviz ekleyip ekmekle denediniz mi ? ben de hiç sevemedim ama zorlaya zorlaya artık ilk yediğimden daha az zorlanıyorum.

üzerine bal ve ceviz ekleyip ekmekle denediniz mi ? ben de hiç sevemedim ama zorlaya zorlaya artık ilk yediğimden daha az zorlanıyorum.
Bal ceviz denemedim ama bir türlü almıyor için onu neden bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…