Yumurta takibi alttan mi yapılıyor

Evet vajinal usg ile bakıcak klomen femara vs gibi yumurta geliştirici hap verirse yine kullanıp çağırdığı gün muayneye gideceksiniz ve oda vajinal bakılacak
18 inde regl olmaya başladım. 20 sinde gideceğim hastaneye. Aşılamaya baslayalim dedi doktor. Yarın alttan bakacak yani e kanıyor ama , bide duphaston kullandim afedersin saril surul kaniyo suan. Sonra ilaç verecek sonrasinda 2 gunde bir beni mi cagircak acaba takip icin

Kan olması farketmez canım sorun olmuyor. Sana gonalf merional veya hap verir yumurta gelişimi için adetin 3. Günü gibi başlarsın kullanmaya bir hafta kadar sonra gel der yumurtalara bakmak için eğer yeterli olgunluğa geldiyse çatlatma iğnesi verir daha sonra da çatlatma iğnesinin 36.saati gibi aşılama yapmak için çağırır

3. Gunu 4. Gunu fark eder mi ki, 17 subatin gecesi adet oldum 18 inde fazlaca geldi. Birde ilkinde igne vermiyolar sanırim.

Birde asilama icin perhiz gerekir mi sperm testi gibi

3. Gunu 4. Gunu fark eder mi ki, 17 subatin gecesi adet oldum 18 inde fazlaca geldi. Birde ilkinde igne vermiyolar sanırim.

Birde asilama icin perhiz gerekir mi sperm testi gibi
Adet olduğunuz gün herzaman 1 sayılır gece gündüz farketmez bana doktorun dediği bu. Evet aşılamadan önce 2 gün kadar ilişki olmaması iyi olur sperm sayısının azalmaması için test için değil zaten alınan sperm yıkanıp size enjekte ediliyor. İğne verip vermemeleri senin yumurtalarının direncine bağlı bence hapla aşılama saçma aşılamadan sayılmıyor da tüp bebek raporu almak için dahi 3 iğneli aşılama şartı var. Hapla olduktan sonra normal ilişkiylede şans aynı zaten aşılamada

Aynen aslinda iliskiyle asilama aynı geliyo bana da, ama ilk yapildiginda hap veriliyomus sanirim. Igneler cok acitiyor mu

Ne kadar ödeniyor ben devlet hastanesine gidiyorum ilaclar ne kadar acaba, ben iğne istesemde doktor verir mi
Devlette aşılama ücretsiz herhalde tam bilmiyorum onu femara hap 300 küsür lira çatlatma iğnesi de 300 küsür sanırım 600 ödersiniz. Ama diğer dediğim iğne 2 bin lira falan olmuş sanırım tabi kullanılan doza göre artıp azalabilir bu fiyat

Bana doktor ilkinde hap kullanirsin dedi olmazsa dedim 2. De igne veririz dedi. Sizce hangisi daha iyi
Hap verirse haplardan hangisi iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…