Menopoz Yumurta rezerveleri az olup hamile kalanlar.

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Asilmasal

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
19
1
merhaba,
Yumurta rezerveleri az olup hamile kalan arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var
Nasıl bir yol izlediniz..

Sevgiler

merhaba,
Yumurta rezerveleri az olup hamile kalan arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var
Nasıl bir yol izlediniz..

Sevgiler

[SUB][/SUB]ben yıllar önce 5iz hamile kaldım yumurta çatlama iğnesi ile cnm ama hepsi düştü şimdi bir oğlum var 6 yaşında stres yapma en büyük düşmanı insanın bende süreliğine bu günlerde adetim gecikti kan testi negatif önlüyor boyle19:

Maşallah allah bağışlasın.üzüldüm düşüklerinizede canım.
Reverve düşüklüğümü vardı sendede ?
Evet çok stres yapıyorum malesef.
Sevgiler

Ben henüz 8 aylık evliyim, ama evlendiğimiz günden itibaren hiç korunmadık olmayınca dr gittim rezerve az dedi, haziran ayında çatlatma iğnesiyle tedavi olup tutmazsa direk tüp bebek demişti.Ama çok şükür 1 hafta oldu hamile oldugumu öğrendim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin,çok piskolojim bozulmuştu ama şükürler olsun..
Allah seninde gönlüne göre versin.
İlk çocukmu?

ne güzel bir haber bu! Böyle haberler duyunca, zaman zaman tükenmek üzere umudum artıyor yeniden. evet ben ilk çocuk için uğraşıyorum daha. 31 yaşımı bitirmek üzereyim. 5 yıllık evliyim ama 1,5 yıl kadar önce düşünmeye başladık...derken olmadı işte, sonra bu yılın başında tüp bebek denedik şubatta olmadı...sonra işte haziran sonu yine denedik ama bu sefer de kimyasal gebelik dedikleri bir durum oldu.çok erken düşük yani. Sizi tebrik ederim, umarım bu mutluluğu ben de yaşarım bir gün.

Hiç umudunu yitirme canım ben 32 yaşındayım, çok dua ettim hep Allaha sıgındım, rabbimde boşa çıkarmadı.
Allahtan ümit kesilmez.
İnşallah Allah gönlüne göre versin.
Fsh hormonunun kaç çıktı, benim 14,7 çıkmıştı.

FSH çok değişken çıkıyor, sadece bir defa 16,8 çıktı. yüksek bir değer tabi. ama daha sonra hiç 10'un üsüne çıkmadı. tüp bebeğe başlamadan önce FSH'aya bakıyorlar genellikle. Başlamad önce 5,6'dıydı mesala 2. gününde

İnşallah olur en yakın zamanda, Rabbim ol desin daha ötesi yok..
Benden sana tek tavsiye bol bol dua et

Kızlar benimde amh testim 0.69 idi. Bundan 2 yıl önce 2012 temmuzda tüp bebek ile hamile kaldım. Bir oğlum var. Şimdi tekrar hamileyim hemde doğal yoldan. Süpriz oldu bize. Umudunuzu kaybetmeyin birde benim yaşım 38 siz daha gencsiniz olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…