Yumurta olgunlaşması ve çatlaması

imaSEC

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
7
0
24
Merhaba kızlar bende pcos var ve bebek istiyorum doktora gittim yumurta olgunlaşması için femara,klomen bir de ek olarak yanında folik asit ve B vitamini kullandım sol tüpte 13 milim olmuştu doktor çatlatma iğnesi vurucaktı ama kendi kendine çatlamış iğneye gerek kalmadı tecrübesi olan bu süreçten geçen var mı? Tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim🙂

Benim ilk deneyimim aynı pcos denildi bana da klomen ve letu kullandım sonra çatlatma iğnesi yaptı bakalım sonuç bekliyorum test yapmadım daha da 3-4 güne belli olur her şey

Benim ilk deneyimim aynı pcos denildi bana da klomen ve letu kullandım sonra çatlatma iğnesi yaptı bakalım sonuç bekliyorum test yapmadım daha da 3-4 güne belli olur her şey
Bana çatlatma iğnesi yapmadı yapıcam demişti kendiliğinden çatlamıs o yüzden yapmadı ama ben femara ve klomeni aynı anda kullandım günde 2 doz femara 2 doz klomen ekstra folik asit ve B vitamini tedavimin 3. Ayındayım ama sadece 1 tane yumurta olgunlastı ve çatladı vücüdum tedaviye geç cevap verdi geçen ay birini olgunlastırdık şimdi 2. Yumurta olgunlaşması için ilaç kullanıyorum

Adetim bitti 5. Günüm ama kahverengi akıntı ve beyaz renkte bi sıvıda geliyor onların yanı sıra karnım alt kısımları adet olucak gibi sızılıyor ve karnım şişti doktoru aradım bir kereden bir şey olmaz ama devam ederse gebelik testi yaptır dedi böyle bir durum yaşayan oldu mu kızlar

X