Yumurta Kalitesini Arttırmak İçin Takviye

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
576
155
32
Merhaba yumurta kalitesini arttırmak için takviye arıyorum çay, gıda, bitkisel kür vs kullanıp memnun kaldığınız şeyler var mı varsa neler yazarmısın

Bal tarçin cörekotu üçlüsünü denediniz mi
Hayır canım şuan hiç birşey denemedim dün aşılama başlanıcaktı tekrar değerlerime bakıldı aşılama tutmayabilir opu deneyelim dendi ama ilk önce aşılama denemek istiyorum o zmna kadar da yumurta rezervini arttırmak ve kalitesini yükseltmeye çalışmak istiyorum siz kullandınız mı dediğiniz üçlüyü

Hayır herhangi birşey vermedi 4 senelik evliyim 1.5 sene önce doğal yolla hamile kaldm ama 5 aylıkken suyum geldi kaybettik öncesinde ve sonrasnda olmadı hiç bütün tahliller testeler yapıldı hsg çekildi herşey temiz ama eşimin sperm sonucu sınırdaymış dün adetin ikinci günüydü sağda bir solda bir biri 5mm diğeri 8 mm dedi yaşımdan dolayı da (31 yaş) yumurta rezervimin düşük olduğunu söledi bende araştırdım sayının değil kalitenin daha önemli olduğunu anladm o yüzden kalite yükseltmeye çalışıcam ki opuya gerek kalmadan aşılama da tutturabileyim die tabi takdir Allahtan ama ben k ndimce de birşeyler yapmak istiyorum biraz uzun oldu ☺️

X