Yumurta kalitesi

aysssseee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2024
22
3
25
Arkadaşlar yumurtlama zamanı E2 53 cıktı kalitesiz yumurta oluşmuş yumurta kalitesini desteklemek için ne kullanabilirim siz neler kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

Yumurtlama zamanı en az 180 olması isteniyor
Anladım ben hiç yumurtlama zamanında ölçtürmedim ancak bu sebeple tüp bebek yapılmadı 1 ay önce sonrasında tüp bebekten vazgeçerek bir süre şunları denemek istedim
Saraçoğlunun soğan kürünü kullandım 15 gün
(Aslan pençesi alamadım ancak sonrasında aslan pençesi kullan diyordu)
Gluteni tamamen kestim
Paketli gıdaları kestim
Aşırı sıcak suda duş almayı kestim. Bu ne alaka diyebilirsin ancak jakuzi termal su vs gibi sıcak sular o ayki tüm yumurtaları öldürüyormuş diye okudum yabancı kaynaklardan ne olur ne olmaz kestim
Haftada 2 avakado her gün bir avuç ceviz yemeye başladım
Güvendiğim bir balcıdan Polen karışımlı bal yaptirdim + hergün 1 avuç perga yiyorum
Enginar ve Deve dikeni ekstratı aldım benim böbreklerimde sorun çıkmıştı kan tahlimde her gün onu içiyorum
Tavuk yemeği bıraktım hepsi hormonlu olduğu için sadece alırsam bir çiftlikten gezen tavuk sipariş ediyorum
Hacamat yaptirdım sırtımdan ve belimden
Bunun haricinde folik asit, b12 ve magnezyum içiyorum
Sofrada mutlaka bir yeşillik bulunduruyorum
Yani bunlar işe yaradı mı bilmiyorum bu aydan çok ümitliyim ama iletmek istedim belki işine yarar

Son düzenleme:
Yaaa çok teşekkür ederim bende saraçoğluna bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…