yumurta kalitesi nasıl arttırılır?

MehmetinAnnesii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
484
216
merhaba pko var ve kaliteli yumurta olusmuyor. kaliteyi arttıran kür ilac besin nelerdir? siz neler yapıyorsunuz arttırmak için

Yumurtlama olana kadar bir yk keten tohumu (yoğurt ile) arı sütü polen karışımı ve omega3. İnositol olarak da Maxijuno kullanıyorum ben içeriği çok zengin
cok tesekkürederim.arı sütü polen yogurt içine değil degilmi nasıl kullanıyosunuz önerdiğiniz marka var mı

cok tesekkürederim.arı sütü polen yogurt içine değil degilmi nasıl kullanıyosunuz önerdiğiniz marka var mı
Hayır arı sütü polen karışımı sabah aç karnına, inositolü de sonrasında alın. Keten tohumu yoğurdu akşam saati de yiyebilirsiniz. Evet oran olarak çok araştırdım bu markanın arı sütü içeriği yüksek, trendyolda da var ben burda bi aktarda buldum. Güneşte tutmayın karanlık ve serin ortamda muhafaza edin bir de metal kaşık değdirmeyin içinden kendi kaşığı çıkıyor. Eşinize de verin sperm kalitesine de iyi gelecektir. 1 2 kaşık yeterli fazla tüketilmiyor

Eklentiler

• IMG_5227.png
    IMG_5227.png
    256 KB · Görüntüleme: 47
Hayır arı sütü polen karışımı sabah aç karnına, inositolü de sonrasında alın. Keten tohumu yoğurdu akşam saati de yiyebilirsiniz. Evet oran olarak çok araştırdım bu markanın arı sütü içeriği yüksek, trendyolda da var ben burda bi aktarda buldum. Güneşte tutmayın karanlık ve serin ortamda muhafaza edin bir de metal kaşık değdirmeyin içinden kendi kaşığı çıkıyor. Eşinize de verin sperm kalitesine de iyi gelecektir. 1 2 kaşık yeterli fazla tüketilmiyor
cok tesekkürederim alacagım sifa olsun sizede bilgiler için Allah razı olsun

cok tesekkürederim alacagım sifa olsun sizede bilgiler için Allah razı olsun
Ne demek, size de şifa olur inşallah. Ovülasyon testi kullanıyor musunuz bilmem ama yumurtlama sonrası keten tohumu ve poleni bırakın. İnositole devam ediyorum ben. Eklediğim fotoğrafa da bakabilirsiniz. Allah gönlünüze göre versin 🙏🏼

Eklentiler

• IMG_4894.png
    IMG_4894.png
    383,9 KB · Görüntüleme: 48
Ne demek, size de şifa olur inşallah. Ovülasyon testi kullanıyor musunuz bilmem ama yumurtlama sonrası keten tohumu ve poleni bırakın. İnositole devam ediyorum ben. Eklediğim fotoğrafa da bakabilirsiniz. Allah gönlünüze göre versin 🙏🏼
amin cümlemize resim cok iyi acıklayıcı kullanıyorum ovulasyon testi. herkes faydalansın insallah elinize saglık insallah en yakın zamanda kavusun yavrunuza

trendyoldan aldım simdi kuzum cok sagol

X