Yumurta çatlamaması

canım önce kist giderici doğum kontrol hapı kullandım 3 ay sonra yumurta geliştirici hap sonra 2 hafta iğne yumurtalar belli olgunluğa ulaşınca çatlatma iğnesi vurundum 7 gelişmiş yumurtanın biri çatladı böcüsüm geldi:)

Maşallah böcüşüne :) darısı bizlerin de başına inşallah:26: Şimdi ben yine başka bir doktora gidicem o da büyük ihtimalle adetin 2. günü çağıracak tahlillerden sonra inşallah bi tedavi yolu gösterecekler tedaviye bi başlasam içim ferahlayacak böle oldummu kendimi hiçbirşey yapmayıp bos bos oturuyormus gibi hissediyorum yalnız benim bazı hormon seviyelerim yüksek çıkmıştı inşallah çabuk normale döner :26:

inşallah canım allah hayırlısıyla versin evlat kokusuyla tanış sende

Amin cemilecim inşallah Allah herkesin evladına uzun sağlıklı ömürler nasip etsin. Olmayanlara ve isteyenlere de hayırlı evlatlar versin kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah en azından 1 tane o da yeter gerçi ben 2 hayal ederim hep üçüz de çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…