yumurta çatlama testi

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
arkadaşlar bu yumurta çatlama testi nedir bilen var mı veya kullanan.çatlama gününümü gösteriyor.eczanelerden alınabiliyormu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.:uhm:

kaydirigubbakcemile:jeyyar:doktor banada oyle dedı ben de arastırdım pregnly olabılır dedıler ama cok korkuyorm bende bu ısın içinde olmama ragmen tedırgınım acaba fayda edermı?:senağlama

benim aklıma ilk gelen yumurtlama testi eczanelerde satıyolar hergün ateşini ölçüyosun hangi gün ateşin yüksek çıkarsa yumurtlamış ve çatlayabilir anlamına geliyo herhalde kullanmadım ama saolsun arkadaşların yazılarından bilgi alıyorum....

senin dediğin iğne değil yumurtlamanın ne zaman olacağını gösteren test.ben bu ay aldım clear blue.eczanelerde satılıyor.idrarala kullanıyosun.adet periyodunu bilmen gerekiyor.eğer adetin 29 gün ise üzerine 12 gün ekliyorsun başlangıç tarihinden.örneğin ben 4 ağustosta regl oldum.16 sında testi yapmaya başlıcam.içinde 7 tane var.hangi gün testin sonucu pozitif çıkarsa o zaman 2 gün ilişkiye girmek gerekiyor.bakalım sonuç alabilecek miyim.

senin dediğin iğne değil yumurtlamanın ne zaman olacağını gösteren test.ben bu ay aldım clear blue.eczanelerde satılıyor.idrarala kullanıyosun.adet periyodunu bilmen gerekiyor.eğer adetin 29 gün ise üzerine 12 gün ekliyorsun başlangıç tarihinden.örneğin ben 4 ağustosta regl oldum.16 sında testi yapmaya başlıcam.içinde 7 tane var.hangi gün testin sonucu pozitif çıkarsa o zaman 2 gün ilişkiye girmek gerekiyor.bakalım sonuç alabilecek miyim.

heh benim de bilmek istediğim buydu canım çok çok teşekkür ederim yaa harikasın.sonuçlarınıda bana yazmaya unutmazsan sevinirim.ihşallah istediğin gibi güzel sonuçlar aılrsın saolasına.s.

X