Yumurta çatlama ACİL

pcossendromu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
36
10
25
Kızlar geçen hafta cumartesi doktorum yumurtan 14 mm dedi.Pcos hastasıyım bugün tekrar mua olduğunda ultrasonda yumurtamın çatladıgını gördük.Pazar günü hariç hiç ilişkiye girmemiştik sizce ne zaman çatlamıştır bugün girsek fayda eder mi

Hiç belli olmaz ne zaman çatladıgi yakında da olmuş olabilir salı çarşamba da. Degerlendirin bence.Neden 1 hafta sonra muayeneye gittiniz doktor öyle bir gün verdi? 17bucuk ustu zaten olgun yumurta 1 hafta kontrol süresi uzun geldi bana

Evet kuzum dr 1 hafta sonra geldi dedi geçen cumartesi yumurtam 14 dü femara içmiştim hatta geçen hafta dr az büyümüş vs dedi bana demedi ki belki büyüyecek çatlayacak falan diye moralimi düşürmüştü bugün de çatladıgını gösterdi keşke eşim şehir dışında olmasaydı ilişkiye girseydik

İşinin ehli doktorlara denk gelmek gerek gerçekten. Siz gene de deneyin ne zaman catladigi belli değil belki yeni catlamistir. Hakkında hayırlısıyla nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…