Yumurta çatladığı zaman illa kasık ağrısı olur mu acaba

sedaadeserhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
1.024
373
29
Yumurtlama zamanı kasık ağrısı her ay olur mu hanımlar geçen ay ovulasyonla takip ediyordum çatladığı zaman ağrım oldum bu ay test yapmadım ağrımda olmayınca anlayamadım

Yumurtlama zamanı kasık ağrısı her ay olur mu hanımlar geçen ay ovulasyonla takip ediyordum çatladığı zaman ağrım oldum bu ay test yapmadım ağrımda olmayınca anlayamadım
Valla benim dün akıntım oldu şeffaf uzayan ve degerldnirdik bugün kaşık ağrım oldu azıcık ve bacağıma vurdu hissedilir şekilde şimdide karnım ağrıyor

Ovulasyon yaptığın halde mi canım yada yani kesin bildiğin günlerde de mi hissetmiyordun
Yumurtladığım günler değişiyordu. Bir ay adetin 12. Günü başka ay 17. Gün yumurtlama oluyordu. Ovulasyon ağrısını ben hiç fark edemedim. Akıntı ile anlıyordum, akıntının geldiği günden bir iki gün sonra test de pozitif oluyordu. Test yapmaya devam et bence öbür türlü hep kafanda kaçirdim mi acaba şüphesi olabilir.

Ağrın olmuyor yani canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…