Yumurta çatladığı zaman illa kasık ağrısı olur mu acaba

sedaadeserhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
1.024
373
29
Yumurtlama zamanı kasık ağrısı her ay olur mu hanımlar geçen ay ovulasyonla takip ediyordum çatladığı zaman ağrım oldum bu ay test yapmadım ağrımda olmayınca anlayamadım

Tatlım illa kasık ağrısı catlama/yumurtlama evresinde hissetmeyebiliriz bazen sadece akıntı olabiliyor akıntı olmayıp göğüslerde gerginlik felan öyle anlayabilirsin keşke havuç ve avakado tüketseydin bol bol bi kaç gün peş peşe çok faydalı

Akıntım var ama eşimin spermlerimi yumurtlama akıntısı mı anlayamıyorum canım
Tatlım illa kasık ağrısı catlama/yumurtlama evresinde hissetmeyebiliriz bazen sadece akıntı olabiliyor akıntı olmayıp göğüslerde gerginlik felan öyle anlayabilirsin keşke havuç ve avakado tüketseydin bol bol bi kaç gün peş peşe çok faydalı

Akıntım var ama eşimin spermlerimi yumurtlama akıntısı mı anlayamıyorum canım
Yani sperm olabilir tabi ihtimal ama kafana takma bu süreci bekle ve önüne bak böyle tutacağı varsada tutmuyor inanki ikinizde sorun yoksa adetler düzenliyse hiç problem değil 3 yıldır uğraşıyorum inanki gina geldi artık yumurtlama takip etmek çok bilinç altı yaptı bana yani affedersin ilişkide bile zevk almak yerine bu sefer tutcak bu sefer olurmu aa yumurta catladı gibi şeylerle meşgul olmak insanı yıpratıyor 3yılda 6263738294 kez hamilelik testi yaptım belki 1 kez kimyasalım olmuştur oda şüpheli doktorun dediğine göre ..rahat bırak kendini burda kafaya takan bütün kardeşlerime diyorum salın gitsin keyfinize bakın..

Yumurtlama zamanı kasık ağrısı her ay olur mu hanımlar geçen ay ovulasyonla takip ediyordum çatladığı zaman ağrım oldum bu ay test yapmadım ağrımda olmayınca anlayamadım
Yok olmuyor ya ben de bir kere şiddetli sancı yaşadım test ile de garantilemiştim. Ertesi ay da yumurtlamam oldu ama ağrım hiç olmadı. O ağrı folikül kisti fazla büyüyünce,fazla sıvıyla dolu olunca oluyormuş.

Folikül kisti ne canım
Yumurtamız.
Bu doktorların ölçtüğü 16 mm 18 mm veya 20 mm yumurtan var dediği bu folikül kisti oluyor. Yumurtam çatladı demek kistim çatladı demek. Bu kistin içinde yumurta hücresi gelişiyor. Sıvı dolu bi kesecik. İçinde yumurta var. Çatlayınca yumurta salınıyor 24 saat canlı kalıyor.

Yok olmuyor ya ben de bir kere şiddetli sancı yaşadım test ile de garantilemiştim. Ertesi ay da yumurtlamam oldu ama ağrım hiç olmadı. O ağrı folikül kisti fazla büyüyünce,fazla sıvıyla dolu olunca oluyormuş.
Benimde geçen ay test yaptım ve ağrım oldu bu ay yapmadım ağrımda olmayınca acaba yumurtlamadım mı dedim canım
Yumurtamız.
Bu doktorların ölçtüğü 16 mm 18 mm veya 20 mm yumurtan var dediği bu folikül kisti oluyor. Yumurtam çatladı demek kistim çatladı demek. Bu kistin içinde yumurta hücresi gelişiyor. Sıvı dolu bi kesecik. İçinde yumurta var. Çatlayınca yumurta salınıyor 24 saat canlı kalıyor.

X