Yumurta buyumesi durmasi

qossde06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2022
45
12
34
Merhaba arkadaşlar ben adetimin 3. Günü Gnol-f 450 ile yumurta büyütme işlemine başladık günlük 75ml olarak iki gün önce 13.5mm olmuş bugün yine 13.5 mm olarak gördü buyumemis ve iğneye devam dedi dozu artırdı ve cuma tekrar gorucek ama benim adetime 14 gün kaldı bugün itibariyle şimdi buyumezse nolucak iptalmi bütün işlem yada adetim benim hep düzenli oluyo gecikecek miyim bu ay bide ne yemem lazım ne içmem lazım büyümesi için.
Şimdi diyeceksiniz doktora sorsaydin. resmen seni gecistiriyolar yok stresden buyumemistir deyip durdu bende bu durumu yaşayanlar varsa yardımcı olur belki diye yazmak istedim lütfen yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Havuç incir kürü yapıyorlar canım bir de avokado brokoli ıspanak tüket faydası olur inşallah

Ben ekim ayında klomen aldım. Yumurta tembelliğim var. Normalde günde 1-2 mm büyümesi gereken yumurta 2günde 0.5 mm büyüdü. Günlerce milim milim zorlana büyüyen yumurta 18.gün 15mmdi. Doktor 21.gün gel yine büyümemişse öbür ay devam ederz demişti. Tabi ben o ay yaşadgm travmatik olay sebeviyle sinir stres nükleer felaket gibi geziyodum ortalıkta. Hiç umudum yoktu. 21.gün gittigimde birden 5mm büyümüş ve 20mmde çatlatma iğnesi vurulmuştum şansa ama hayatımda gördügüm tek yumurtam oydu. Onun üstüne 2adet geçti ve hiç yumurtam oluşmadı. O yüzden büyür de denebilir büyümezde. Belkide 13ten geri küçülebilir. Naparsak yapalım bu rahim denen organ kendi keyfine göre davranıyo

Benim adetim düzenli günümde oluyorum genelde 28 günde bir bazen bir gün falan gecikiyo o kadar sizde adet düzensizliği varmı.
Dediğiniz gibi valla kafasına göre davranıyo bide zaten streslisin bu dönemde bide bunları duyunca iyice stres oluyoruz

Ben normalde adet olmuyorum ilaçla anca. Pcosluyum o yuzden bu kadar dengesiz ve zor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…