Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yulaf Ezmesi ile Gögüs Büyütme (İşe Yaradı)

skykru

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
2
0
Arkadaşlar uzun süredir gögüs büyütmek için sizin yazdıklarınızı okuyup deniyorum fakat hiç birinden iyi sonuçlar alamadım. Bir süredir hiçbir şey yapmıyordum, bir de üstüne kilo almışım fakat gögüslerim aynıydı. Ben de diyet yapmaya karar verdim yulaf ezmeli yoğurt ile sadece 3 gündür sabah ve öğlen bunu yiyorum yaklaşık 1.5 kilo vermişim fakat gögüslerim 2 cm kadar büyümüş. Bu kadar çabuk etki edebilir mi diye düşündüm ama dediğim gibi kilo aldığımda gögüslerimi ölçmüştüm bi değişim yoktu. 2 gündür bi farklılık hissediyorum sütyene sığmıyor gibiydi ölçtüm ve gördüm yediğim tek farklı şey yulaf ezmeli yoğurttu. Yulaf ezmesi pahalı bir şey değil denemenizde fayda var :)

Ben de cok yerim yulaf ezmesini, gögüs mü büyütüyormus :oha:
Emziriyorum su dönem zaten yeterince büyükler ama zayiflamak istiyorumda bir taraftan.
Merak ettigim kac yemek kasigi yulaf ezmesi kullaniyorsunuz bir porsiyonda ?

Yani ben yulaf ezmesine yordum büyümeyi :) bir kase yoğurda 2 yemek kaşığı kadar koyuyorum yarım yemek kaşığı kadar da kuru meyvelerden

Yani ben yulaf ezmesine yordum büyümeyi :) bir kase yoğurda 2 yemek kaşığı kadar koyuyorum yarım yemek kaşığı kadar da kuru meyvelerden

Ayy ben bes alti kasik koyuyorum bir de muz varsa cilek, doymuyorum bile. Offf kilo verememem anlasildi simdi

burdan gögüs buyutucu krem aldım longda dıye rezil bir ürün

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay zayiflatiyorsa kötü ben zaten sifir bedene indim inecem kilo almam lazimdi uzuldum simdi denemeyim hic :KK43:

X