Yüksek Tansiyon...

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
yaa benim sorunlar bitmiyor bu seferde tansiyonum yüksek çıktı 4 gündürde düşmüyor
15-9 15-10 anlamadığım şey 38. haftama kadar hiç bir sorunum yoktu tansiyonla ilgili birden bire çıktı preeklampsi diye bir durum oluşuyormuş buda baya riskliymiş ve herhan doğuma alınabilirim bu şekilde beklemek çok zor kimsenin başına gelmesin valla çok morelim bozuk senağlamasenağlama

Son düzenleme:
Bozuk moral tansiyonunu çok etkiler biliyorsun değilmi
annesi bebişini düşün etkilnmesin oda peki dr.ne diyor ?

doktor olmadı alıcaz diyor çokta takmıyorum aslında birden çıktı bu sorun kafam çok karışık

Dr herşeyi daha iyi bilir sonuçta sıkma canını sen
moralini yüksek tut canını sıkmamaya çalış senin hamileliğinde böyleymiş demekki
hakkında hayılrısı olsun işallah

Çok korkulacak bir durum değil.Sadece normal doğum yapamazsın.Zaten haftan büyük endişelenme.Ablam yaşadı aynı şeyi ama onun bebişi 7. aydan sonra yüksek tansiyondan gelişmemeişti.Sen de böyle bir sorun yoksa korkma.Çünkü eğer gelişme olmamışsa bebeği kuveze lamak zorunda kalıyorlar.Yoksa bir sıkıntı yok.Çok endişelenip daha fazla tansiyonunu yükseltme derim.Şimdiden geçmiş olsun.

bencede canım neden bu kadar sorun yapıyosun ki
sonuçta haftan da dolmuş gayet iyi bi haftadasınn
moralini bozma rahat ol.....

bencede canım neden bu kadar sorun yapıyosun ki
sonuçta haftan da dolmuş gayet iyi bi haftadasınn
moralini bozma rahat ol.....

zaten korkuyordum aslında normal olacak çünkü ama böyle üst üste gelince daha çok heyecen yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…