Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim nasilsin?
Kan verdin mi? Umarim iyidir cikan sonuc.
Merhaba canım
Kan verdim erkenden değer ikiye katlamıştı çok şaşırttı çünkü kanama çok yoğundu.yani aşırı.perde indi gözlerime bayılma gibi bugun artıknerdeyse hiç ümidim kalmamıştı

Doktora göründüm ama ne olumlu ne olumsuz bişi söylemedi çars kan testi yinelecek; kanamayı sorduk miktarını duyunca biraz yüzü düştü doktorun.muayene etmedi.sanırım kese görününce ancakmuayenenin bi anlamı var.olumsuz dedi kanama

Yani bence embriyo sağlıklıysa kalacak.inan böyle yatıyorum sadece . İğneler bi de.

Hayırlısı olsun diyorum artık.doktor bile şaşırdı benim sakinliğime. Yapacak bişey olmayınca Can'ım
Sen nasılsın? Seni de merak ediyorum.ayrıca takip de ediyorum ne güzel 3 güzel yumiş. İnsallah daha da çoğalırlar(sen 1den dazla olmuyo diyodun ama annesi bak)

Canim Rabbim evladını sana bağışlasin inşallah

Canim bazen en iyisi senin yaptigin gibi sakince beklemek sanirim. Evet zor beklemek ama suan ignelerini vurunmaktan dinlenmekten ve bol bol dua etmekten baska yapacak bir sey yok. Rabbimden umut kesilmez. Eger nasip ettiyse kanama da olsa embriyon seninle kalir. Insalllllah hayirlisiyla ve saglikla degerin de artar,kanaman da durur. Dualarim seninle

Ben de iyiyim. Kontrol vardi bugun.Biri 20 mm,ikisi 14 mm,biri 13 ve en küçüğü de 10mm. olan yumisler var.

10mm.olan opu gunune kadar belki buyur ,20mm.olan opu gunu 26-27mm. olur ve belki ondan da olgun yumurta cikabilir dedi doktor. Yani en kucuk ve en buyukten surpriz bekliyoruz,biz 14lüklere ve 13lüge odaklandik kisacasi

Ben hep 3 yumisle yola ciktim ve 1 tanesi embriyo olabildi,digerleri olamadi,o yuzden hep 1 kaldi bana diyorum canim ama tabiki de gonlumden gecen kessssske hepsi embriyo olsa. Insallah bu defa hepsi dollensin ve bana bebis olsunlar artik
Bakalim carsamba yine kontrol var.

Gönlünden hep iyisi geçsin Can'ım.sen tanıdığım kadarıyla öyle birisin sakin olumlu gerçekten yumurtamız olduğu sürece hep umudumuz olsun. Bir de bir yazı okumuştum gebeliğin matematiği yok diye.sayılardan bağımsız gelişiyor herşey.bu arada 3-4 yumurta da kötü değil gerçekten;zaten hepsi döllenmiyor. Akupunktur gibi alternatif şeylerin işe yarayacağını düşünüyorum,ağzımdan yel alsın ama düşük felan olursa yine ben de ben de başlıcam. İnsallah istediğin gibi olacak herşey .

Negatif düşüncelerden uzak durmaya ve vücudumu rahatlatmaya,sakin olmaya calisiyorum. Tabiki yoruldugumu ve ignelerden tedavilerden bıktığımı hissettigim anlar var ama bir sekilde kendimi motive ediyorum ve rabbim çabami görüyor diye dusunuyorum. Benim elimden gelen tedavi,bedenime iyi bakmak ve dua / tevekkül ,gerisi rabbime kaldi. Rabbim hepimizin gonlundekini versin

3-4 yumis cok iyi kesinlikle,hic dollenmemesindense 1 tane dollense bana yeter. Zaten havuz yapiyoruz,birer birer biriktirmeyi göze aldim ama tabiki birden fazla embriyo olursa cok da mutlu olurum

Akupunktura ben de inaniyorum. Zaman ayirma imkanin varsa kesinlikle başla canim ama insalllllah gerek kalmaz gitmene
Tedaviden once akupunktur yaptirip basariya ulasanlarin sayisi yaptirmayanlara oranla daha fazla. Tabiki %100 hamile kalmami saglayacak demiyorum ama kendimi iyi hissediyorum,amac da bu degil mi zaten

Cnm cok gecmis olsun
Bu haberler cok guzel hadi insallah bebis haberlerinide alicaz cnm.

Cnm Allah buyuk seninde dedigin gibi umut ve dua ederek beklemekten baska care yok. insallah saglikla tutunur bebisin. kanama belkide rahim icinde farkli biseydir farkli bir yerdedir degerin yukseldigine gore bebiste sorun yok gibi insallah.

Cnm Allah buyuk seninde dedigin gibi umut ve dua ederek beklemekten baska care yok. insallah saglikla tutunur bebisin. kanama belkide rahim icinde farkli biseydir farkli bir yerdedir degerin yukseldigine gore bebiste sorun yok gibi insallah.

Can'ım Gunaydın
İnsallah tutunur; ömrü olsun insallah bu dünyada ki kucağıma da gelsin
Tersi olsa da hayırlısı diyorum;elden bişey gelmiyor
Kanamanın ne kanaması olduğu bile belli değil. Doktor da açıklama yapmadı; kanama şiddetli olunca umutsuzdu biraz
Ama benim ne olursa olsun umudumu yitirme hakkım yok;40yasındayım bu sene işten ücretsiz izin aldım denemeler için; hepimiz belli açılardan sınırlardayız işte.allah hepimize sabır sağlık ve sağlıklı bebekler versin

Canım geçmiş olsun Allah bebeğini sana bağışlasın eğer hayırlısıysa Senin için dua edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…