Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Can'ım iyi moralli ve yumişi bol bir tedavi ayın olsun inşallah. 2yumiş ilaçlarla biraz daha artar bence.

Moralim iyi cok sükür canim,umarim boyle gider hep:)
Benim malesef artmiyor canim,o yuzden bu defa heveslenmek istemiyorum,sayi artmayinca uzuluyorum.Olursa sevinirim tabiki ama ben 1 tane olsun benim olsun diyorum artik. 2 tane olmasa da uzulmeyecegim.

selam kızlarrrr ;
geçen adette yüksek olan e2 bu ay düşmüş yarı yarıya onun sevinciyle geçirdim bütün günümü.1 ay daha vitamin takviyesine devam etcem.Doktorum önümüzdeki adette tedaviye başlarız artık dedi.O heyecanla,stresle insan sormayı unutuyo herşeyi.İlaç tedavisi mi olcak acaba bu tüp bebek tedavisinin ilk aşaması nedirki acaba =))

Bu arada bir de dün bişey öğrendim.Tüp bebek tedavisi öncesi ve tedavi sırasında akupunktur tedavisi oluyomuş,DUyan bilen var mı.Araştırmaya başlıyorum Ankaradaki akupunkçuları,denemekte fayda var =)
Bilgi alırsan akupunktur hakkinda bize de bildir sana zahmet. Bir de bunu deneyelim bakalım

Bu arada bir de dün bişey öğrendim.Tüp bebek tedavisi öncesi ve tedavi sırasında akupunktur tedavisi oluyomuş,DUyan bilen var mı.Araştırmaya başlıyorum Ankaradaki akupunkçuları,denemekte fayda var =)

Canim ben gidiyorum hazirandan beri,14 seans oldu. Bilimsel arastirmalar var akupunkturun faydalariyla ilgili. Bence de denemekte fayda var.

Bir ay daha vitamin takviyesi dedigin saracoglu kurleri mi canim,yoksa hap mi?

Canim ilk tedavi oldugu icin igneli tedavi yaparlar. Yumurta buyutucu igneler veriliyor adetin 2.gunu basliyorsun. Her gun ayni saatte vuruyorsun.

Bi yerde okumustum,biri ankara devlet demiryolu hastanesine gitmis akupunktur icin.

Tatlım tam olarak kurleri nasıl uyguluyorsunuz bende aynı dertten muzdaribim bu kurleri uygulamak ne kadar sürer sizleri sürekli takip ediyorum aynı hisleri paylaşıyoruz

Tatlım tam olarak kurleri nasıl uyguluyorsunuz bende aynı dertten muzdaribim bu kurleri uygulamak ne kadar sürer sizleri sürekli takip ediyorum aynı hisleri paylaşıyoruz

2.5 ay sürüyor kürler.
Once sogan kuru,sonra hayit ve aslan,sonra yine sogan,sonra da civan.
Birkac kere yazmistin sanirim,tanidik geldin:)

Merhaba kızlar herkesin tedavisi hayırlı olsun. Bende rezerv azlığından muzdaripim. 3.tüp denemem ve bu sefer havuz yapılıyor.iki kez toplama yapıldı.ilkinde 4 yumurtayla başladık ikisi büyüdü bir tane dollendi. İkinci toplamada 2 yumurtayla başladık biri büyüdü malesef olgun çıkmadı. Su an 3.ye hazırlanıyorum.

Merhaba ,hosgeldin.
Biz de havuz yapiyoruz canim. 1 donmus embriyom var gecen aydan. Bugun yenisine basladik. 2 yumis var.
Senin de tedavin hayirli olsun. Kac doz vurunuyorsun?

Dolleneni dondurdunuz mu?

2.5 ay sürüyor kürler.
Once sogan kuru,sonra hayit ve aslan,sonra yine sogan,sonra da civan.
Birkac kere yazmistin sanirim,tanidik geldin:)
Evet canım çok yazmiyorum ama sürekli takipteyim inşallah rabbim isteyen herkese hayirlisiyla evlat mutluluğunu tattirsin kurleri ara ara uyguladım aslında ama sirasiyla hiç uygulamadim hayıt ve aslan pen hiç bir arada nasıl iciliyor ben hep tek tek içtim birde nasıl hazirliyorsununuz , civani hiç kullanmadim

Merhaba ,hosgeldin.
Biz de havuz yapiyoruz canim. 1 donmus embriyom var gecen aydan. Bugun yenisine basladik. 2 yumis var.
Senin de tedavin hayirli olsun. Kac doz vurunuyorsun?
İlkinde 150 doz gonal f 150 doz menapur ve 5 gün famera kullandirdi.İkincide klomen ve bir gün arayla menapur. Opudan 18 GUN sonra adet oldum.gittim doktora adet değil yumurtlama kanaması dedi ve sokturucu verdi bir hafta sonra adet olursam tekrar gidecegim.yumurta iyi görürse başlayacağız.İnşallah senin de 2 yumos dollenir canim.Ben adet olmadan yumurtlamisim.4 tane gözüküyordu yazık oldu bu ay. Hakkımızda hayirlisi.emeklerimizin sonu güzel olsun da herşey e deger

İlk toplamada bir tane donduruldu.İkincide tek yumurta olgun çıkmadığı için işlem yapilamadi. İnşallah 3. Toplamada güzel olursa histeroskopi yapıp çizik atıp transver yapacak.

Bana tedaviler baslamadan once ilk olarak histereskopi yapildi. Cizik atma islemini hep duyuyorum,tutunmaya mi yardimci oluyor?

Ben de ilkinde 225 gonal 75 menopur,10 tane de letu ictim. 3 tane vardi,1i dollendi.
Bugun de 3 toz 1 su menopura basladik.

Benim de adetten 10 gun sonra geldi adet
Cumartesi basladi ve bugun bitti,iyice azaldi suresi,moralim bozuluyor buna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…