Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Amin canım aynen hormonlar tepetaklak kimi düşük olması gerekirken yüksek yüksek olması gerek düşük ben hayit ve aslan pençesi hormonları duzenliyomus çok okudum yapıyorum Şifa olsun insd olur canim hepimiz için dua okuyorum

Ek vitaminler derken vitamin haplari kullaniyorsun sandim canim,anladim. Insallah faydasi oluyordur yaptigimiz ictigimiz yedigimiz her seyin.

Yer gok dua ile canim. Gece gunduz dua edecegizz napalim.

Ek vitaminler derken vitamin haplari kullaniyorsun sandim canim,anladim. Insallah faydasi oluyordur yaptigimiz ictigimiz yedigimiz her seyin.

Yer gok dua ile canim. Gece gunduz dua edecegizz napalim.
evet vitamin hapları b12 d vitamıni quenzim 10 yarın folbiol alcam inss dr vermedi kullananlardan duydum b12 dusuktu d vitamini de diğerlerini de kendim aldım birde melatonina aldım hücre yenileyici ilac kürü badem fındık incir yiyorum arada bir birde ari sutümü ii bende arı sütü bal poleni almışım ne almam lazım canım karıştırdım ben

Canim d vitaminini tahlil yaptirip kullansan daha iyi,fazlasi da vücuda zararmis. Ben tahlil yaptirip oyle kullanmistim.
Inciri ben cok yiyemiyorum prolaktin yuksek ciktigi icin.
Badem,ceviz,findik iyidir canim,onlara ek olarak cig kabak cekirdegi,avokado yiyorum ben. Bademi de cig yiyorum.

Saf ari sutu icenler de var,ben ari sutu bal polen karisimi aldim. Ari sutunun grami da onemliymis,o yuzden karisim olani kolayima geldi benim. Ari sutunu bala katip yiyenler de var. Bilen bir aktara gramlarini sorup kendin de alip karistirabilirsin.

Canım ben tahlil yaptrdim d vitamini demir eksiligi filan çıktı ona göre ilaç aldım kuru inciri arada bir yiyorum ama incir kürü yapmadim prolaktin yüksek olduğu için bakalım hayırlısı folbiol alcam folik asit b12 yi bitirdim ferro sanol aldim demir eksikliği için o da bitti yibe tahlil yaptircam ama folbiol alcam zararı olmaz diye dudunuyorum

Yok canim folbiol zararli degil. Bebek dusunen herkesin icmesi gerekirmis en az 3 ay. Ben 2 yildir iciyorum.
Bende de kansizlik vardi,yillarca ictim ferroyu. En son doktor iyi dedi kan degerlerime.

Ben de incir kürü yapmak istedim ama prolaktinden korktum,o yuzden abartmadan yiyorum.

Tsh a baktirdin mi?

Saracoğlunun telini bana özelden yazarmisin?

hepyek-34 canim hayirlisiyla keseyi gorursunuz insallah.
Canimm gunaydin cok sagol Evet cok sukur keseyi gorduk bitaneymis . bunada sukur 15 gun sonrayada kalp atisi icin cagirdi. insallah onuda diyariz hayirlisiyla ve insallah tez vakitte darisi basina canim Allahin izni ile

Canimm gunaydin cok sagol Evet cok sukur keseyi gorduk bitaneymis . bunada sukur 15 gun sonrayada kalp atisi icin cagirdi. insallah onuda diyariz hayirlisiyla ve insallah tez vakitte darisi basina canim Allahin izni ile
Canım benim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin kucağına alıp sağlıkla büyütmeni nasip etsin inşallah

Masallah masallah canim
Cok sevindim. Allahim kalp atisini da duymayi nasip etsin.

Aminnnn canim,darisi bize olsun.

Canim kacinci gun embriyosuydu ve kac hucreliydi?

Masallah masallah canim
Cok sevindim. Allahim kalp atisini da duymayi nasip etsin.

Aminnnn canim,darisi bize olsun.

Canim kacinci gun embriyosuydu ve kac hucreliydi?
2. gun 4 hucreliydi cnm benim 2 embiryo oldugu icin beklemenin anlami yok. embiryolar anne rahminde daha guvende olcaklar diyerek erken transfer ettiler cnm. insallah sanada nasip etsin Rabbim cnm tez vakitte

2. gun 4 hucreliydi cnm benim 2 embiryo oldugu icin beklemenin anlami yok. embiryolar anne rahminde daha guvende olcaklar diyerek erken transfer ettiler cnm. insallah sanada nasip etsin Rabbim cnm tez vakitte

Amin canim insallah
Bana da hep bu nedenle 2.gun transferi yapildi ama malesef olmadi. Iste rabbim nasip ettikten sonra illa 5.gun embriyosu veya 8-10 hucreli olmasi gerekmiyor. Yeter ki vakti saati gelsin,her sey boş.

Amin canim insallah
Bana da hep bu nedenle 2.gun transferi yapildi ama malesef olmadi. Iste rabbim nasip ettikten sonra illa 5.gun embriyosu veya 8-10 hucreli olmasi gerekmiyor. Yeter ki vakti saati gelsin,her sey boş.
Aynen canim . insallah senin vaktin saatinde yakin bunu hissediyorum. tatlim. tez zamanda insallah guzel haberlerini alicaz burdan inaniyorum ben.

Insallah cnm. onumuzdeki ay mi transfer kismetse

Hayir canim. Bugun ignelere basladik yine. 2 yumis varmis. Bunlardan da embriyo elde edersek onu da donduracagiz. Duruma gore 1-2 adet donemi atlayip,embriyolari cozdurecegiz,sagliklilarsa transfer edilecekler. Hep taze transfer oldu bana,bu defa da bunu deneyelim dedi doktor.

Can'ım iyi moralli ve yumişi bol bir tedavi ayın olsun inşallah. 2yumiş ilaçlarla biraz daha artar bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…