Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Guzel haberlerin olsun cnm insallah. ama beklemeni tavsiye ederim. idrar testleri aldatiyor genelde...
Çok tesekkur ederim inşallah sen de sağlıkla kucağınA alırsın tatlı Bebişini Can'ım.0aslında beklemek gerek çok haklısın.ama ben cmt günü kötü bir sürprizle karşılaşmamak için deneme atışı yapayım diyorum. Bi de blast embriyoydu benimki. 10. Ve 11.gün felan deneyim çıkar belki diyorum okuduklarından.aslında kendimden çok da eşim için. Negatifi küt diye alırsak cmt onu teselli etmek bana düşebilir şuan hamileymişim gibi arada embriyonlarla konuşuyor.hakketen tırsıyorum

Tatlim ben idrar testini 12. gun kan verdikten sonra yaptim. kocaman bir tek cizgiyle karsilastim morelim yerlerdeydi taaki ertesi gun kan sonucumu alana kadar.

Kullandığımız ilaçlardan felan zaten göğüslerim hamile gibi şişti; tedavi başlangıcından bu yana (1ay önce)ödem olduğunu umut ettiğim 2 kilo vücudumda yerleşti bile. Kürtaj histereskopi arkasından verdiği su pylogva mı ne bir adet düzenleyici direk 2kilo aldırmıştı zaten..ilk kez 63 ü gördüm tartıda dün ki geçen sene bu zaman ve son 10 senedir 57-58 dimsonumuz hayrolsun

Ne güzel yapmışsın sinemayla ekşi elmaları merak ediyorum beğendin mi

Tatlim ben idrar testini 12. gun kan verdikten sonra yaptim. kocaman bir tek cizgiyle karsilastim morelim yerlerdeydi taaki ertesi gun kan sonucumu alana kadar.
Ayy ne güzel sürpriz olmuş sana. Güzel süprizlere açığız tabi ama direk hamile değilsiniz derlerse benim koca çöker en azından hazırlar kendini ben de o da. Kötüye hazır olmak ne mümkün de.

Ben de kullandim progynova dan bikac defa. O da yapti mi bilmiyorum ama igneler gobek yapti bende de. Yazin hep yurudum baya indi göbüş ama kış gelince yuruyemedim. Evde bisiklet var ama sevemedim onu nedense:)
Hava soguk olmasa en guzeli disarda yuruyus. Veririz canim insallah hamile kalalim da.

Guzeldi eksi elmalar.
Bir de Ozcan denizin filmi de guzeldi,komikti. Eglenceli bir filmdi.

Kızlar ben dün çok yoğun kanamayla hastaneye gittim. Kürtaj oldum. Bir kaç ay ara berip sonra tekrar denemelere devam inşallah.

Kızlar ben dün çok yoğun kanamayla hastaneye gittim. Kürtaj oldum. Bir kaç ay ara berip sonra tekrar denemelere devam inşallah.

Cok gecmi olsun canim. Allahim bir daha yasatmasin. Biraz ara vermek vücuduna iyi gelecektir. Sen de biraz kafani dinlersin. Hayirlisi olsun insallah.

Evet benim tedaviyle 1 yumurtam olusuyor ilkinde döllenme olmadi 2 de yumurtanın gelişimi durdu e2 çok düşük cikmis suan beklemedeyim 1 olsun benim olsun diorum

Benim 3 yumis buyuyor ama bana 1 tanesi kaliyor,buna da şükür diyorum. Havuz yapiyoruz biz,birer birer de olsa bikac tane biriktirmeye calisacagiz.Dedigin gibi 1 tane olsun,bizim olsun.
Düsük cikmasi ne anlama gelirmis,bir sey dedi mi doktor ya da bir ilac falan verdi mi?

Düşük çıkması yumurtanın gelişimini baskiliyomuş ve kalitesiz olduğuna isaretmis yok hiç bişey vermedi söyledim dr a bekleyin dedi bende saracoglunu aradım erken yumurta yetmezliği için önce soğan kürü sonra hayit ve aslan pençesi sonra civan percemi denildi onları yapıyorum suan hayit ve aslan pençesi bende havuz yapcam ama yumurta inss olurr

Ben de aramistim agustosta ve erken menopoz kürünü yaptim. Bittikten sonra tedaviye basladim. Bu kür bitince tekrar hormonlarima baktirip sonuclari bildirmem gerekiyordu ama tedaviye baslayinca kaldi.
Hayit ve aslan bittikten sonra 10 gun daha sogan kürü sonra civan denildi bana.
Iyi yapmissin bu arada kürleri yapmakla. Sifa olsun insallah. Bu arada corekotu yagi da vardi o kürde.

Havuz biraz uzun suren bir yontem. Baska sayfalarda okudugum bircok kisi(havuz yapanlar)yumurtanin gelismedigi,dollenmedigi veya hic yumurta gorunmedigi aylar oldugunu ama eninde sonunda 1-2 embriyo elde edip onlarla basariya ulastiklarini yazmis. O yuzden hic umudumuzu kaybetmeyelim. Elbet embriyolardan biri bize tutunacak,allah buyuktur.

canım bana çörek otu yağı da dedi ama benim prolaktin dusukmu yuksekmi neydi o yüzden onu kullanma dedi 1 aydır yapıyorum ek vitaminler aldım inss canım olurr ben inanıyorum olcagina Rabbim büyük

canım bana çörek otu yağı da dedi ama benim prolaktin dusukmu yuksekmi neydi o yüzden onu kullanma dedi 1 aydır yapıyorum ek vitaminler aldım inss canım olurr ben inanıyorum olcagina Rabbim büyük

Ek vitamin olarak neler kullaniyorsun?

8.59 cikmisti agustosta benim prolaktin,corekotunu kullanmistim ben. Gecen ay tedaviye baslarken bakildi prolaktin,yuksek cikti bu defa,sonucu almadim merkezden ama dostinex kullandim düşşün diye.
Birini yukseltmeye calisiyoruz,birini düsürmeye allah sonumuzu hayir etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…