Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bitti bitti canım kürlerim. Şimdi doktprun verdiği vitamin takviyesine başladım

Benim de bitti. Bittikten sonra tedaviye basladigimiz icin hormon tahlili de yaptirmadim. 1 embriyom oldu,onu da dondurduk,10 gun sonra da yeniden tedaviye baslayacagimiz icin arayip napayim da demedim,yeni kürü uygulamaya zaman kalmadi. Bir kür en az 2 ay sürüyor.

33 yıllık hayatımda toplasan şu son 1 yıldır gittiğim doktor, hastane vs. gitmemişimdir..hepimiz için de aynıdır eminim. Emeklerimiz boşa çıkmayacak. Hepimizin yüzü eninde sonunda gülecek..

33 yıllık hayatımda toplasan şu son 1 yıldır gittiğim doktor, hastane vs. gitmemişimdir..hepimiz için de aynıdır eminim. Emeklerimiz boşa çıkmayacak. Hepimizin yüzü eninde sonunda gülecek..

Aminnn canim,insallah allah bize de yasatacak bu mutlulugu.
Pazartesi gunu opuda anestezist daha once anestezi aldiniz mi dedi uyutmadan once,1.5 sene icinde 7.anestezim ďedim,guldu,tecrubelisin yani dedi,aynen dedim.
En az 2.5 ayda 1 ameliyathane gormeden rahat edemiyorum diyecektim

Aynen...en siddetli soguk alginliklarimda bile gittigimi bilmemdaha dogrusu bilmezdim doktora hastaneye

Ayyy ben hamile kalirsam sezeryanla dogurcam opudan daha uzun uyuyayim diye

Gittim cnm degerim cikmis. Cem bey yoktu asistani cok guzel dedi sarildik aglastik. ve 10 gun sonraya kese icin randevu verdi. insallah hayirlisiyla keseyide goruruz cnm.
Caniiim hayırlı uğurlu olsun inşallah, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.cook keyifli bi hamilelik sureci yasa inşallah, Rabbim olmayan herkese versin inşallah...

Caniiim hayırlı uğurlu olsun inşallah, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.cook keyifli bi hamilelik sureci yasa inşallah, Rabbim olmayan herkese versin inşallah...
Cok sagol cnm Allah Razi olsun. insallah hepimiz . hayirlisi ile kese ve kalp atisini duyarsam rahatlicam. Rabbim oncelike kk daki can aekadaslara ve isteyen herkesleye hayirli ve saglikli evlatlar nasip eylesib insallah cnm. senin nasil gidiyor ilk 3 ayi atlatyin sabirim ohh cok sukur msallah tatlim. Rabbim kicaklarimiza almayi nasip etsin hayirlisi ile insallah tatlim.

Allah senden de razı olsun tatlim, kese ve kalbi duyunca biraz daha rahatlarsin tabi...bizim evet 14. hafta bitiyor 2 hafta sonra 4 bitip 5.aya gireceğiz inşallah...başlarda korku ve kaygı oluyor ama sonra ufak ufak rahatliyor insan..şimdide 35 yaş üstü hamile olmanın dezavantajlarını yaşıyorum aslında.Direkt riskli gebelik olarak görüyorlar, hele doktorda titiz ve pimpirikliyse neredeyse her şeyi çift yapıyoruz garanti olsun diye...ikili testimizi yaptık en korkuncu o, bu yaşlarda,hatta 30 ve üzeri diyorlar...bi de garanti olsun diye Amerika ya dna gönderdik incelenip gelecek 10-15 gün içinde, yine uykusuz geceler yani kaygı hiç bitmez ama 3 aydan sonra bi rehavet ve sükunet geliyor,daha dirayetli oluyor insan, maşallah pek hareketli,enerjik,keyifli geçiyor 3 aydan sonrası.Rabbim önce topikteki arkadaşlarımıza,sonra tüm isteyenlere tez zamanda yaşatsın inşallah, kimsenin elini yuvasını kucağını boş bırakmasin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…