Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sabaha geçmese yarin giderim. Gecen yilda hep kanama olmuştu. Sağlıksız bebek kanama yapar diyordu burdaki doktorlar. Gerçekten de sağlıksızdi

Sabaha geçmese yarin giderim. Gecen yilda hep kanama olmuştu. Sağlıksız bebek kanama yapar diyordu burdaki doktorlar. Gerçekten de sağlıksızdi
Evet sagliksiz bebek kanama yapar derler.ama vallahi de billahi de kanamayla baslayip sag salim doguran arkadaslarim var.hatta biri hasimato hastasi bir dusuk yapti baslangic kanamaliydi.ama ikinci dogurmaya az kaldi o da kanamali basladi.kaygini anliyorum.hayirli ve sagliklisini istiyoruz ki sen ilk deneyimindeki sabir ve tevekkulunle bu mukafati alacaksin allahin izniyle.pozitif dusun diyemem.bu gibi durumlarda ben de yalandan pozitifcilik oynayamam.dua edelim ins." Ya macid" diyelim.hayirli ve saglikliysa minnosun toparlasin kanaman dursun..

Amin cok sagol

Gece ağrılarim ve kanama artınca hastaneye gittik hemen. Dr hemen ultrason yaptı. Bebek felan gözükmüyor dedi. Düşük yaptım.
Nasip olmadı bana anne olmak
Kanama bir hafta sürer dedi. Eve geldik

Gece ağrılarim ve kanama artınca hastaneye gittik hemen. Dr hemen ultrason yaptı. Bebek felan gözükmüyor dedi. Düşük yaptım.

Canimm yaa bu durumda hayirlisi demekten baska elden ne gelir bilemedim. Rabbim boylesini daha uygun gormus demekki insallah olucak saglkli bir bebegin ben inaniyorum. burada mucadele veren tum arladaslarin Rabbim yar yardikcilari olsun. ibuda bir sinav onemli olan bu sinavdan hayirlisi ile gecmek...

Canim gercekten cok uzuldum. Bu durumda hakikaten hicbir soz duygulari tarif edemiyor. Allahim hakkinda en hayirli olani versin tez zamanda.

Gunaydin kizlar.
Muayene oldum. Cok minik minikmis folikuller. Yavas yavas buyuyeceklermis tedavi seklinden dolayi. Aksamlari 225 unite gonal,75 unite de menopur basliyoruz. Insallah buyurler.
Hadi cnm iNsallah hayirli olsun tedavin. kac folikul yumurta gordu doktorun bolcadi insallah. bixebu gonal_f yi genelde oglen saatlerindr tavsiye etmiyorlar mi bana ozelleikle mutlaka 14 ve 15 arasi olman lazim deniyor hastanede...

Hadi cnm iNsallah hayirli olsun tedavin. kac folikul yumurta gordu doktorun bolcadi insallah. bixebu gonal_f yi genelde oglen saatlerindr tavsiye etmiyorlar mi bana ozelleikle mutlaka 14 ve 15 arasi olman lazim deniyor hastanede...
Bana 18.00 da vurdurdular.onemli olan hergun onlarin soyledigi saatte igneyi vurman.oglen ya da aksam farketmez

Bana 18.00 da vurdurdular.onemli olan hergun onlarin soyledigi saatte igneyi vurman.oglen ya da aksam farketmez
Anladim. cnm antibiyotik gibi desene ayni saatt olucak. bana 14 15 arasi dendin bende hergun 14 05 de oluyorum butun igsnelerimi rabbim siFa versin insallah herbirimize cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…