Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Simdi baktik da era testine,cok iyi embriyoya ragmen gebelik olmamasi durumunda yapilirmis. Benimkilerin hucre sayisi hic 4ü gecmedi ve hep 2.gun transfer edildi. Cok iyi cok super embriyo denmedi hic

Fark etmez ilaç içiyorsun zaten ve folikül yok sorun olmaz yine de sen bilirsin dedi. Neyse şimdiden stres yaptım, akupunktura da gitmek istiyorum zaten. Pazartesi olmasa iyi olacak.

Cokk sevindim hayirli olsun allah saglikla tamamina erdirsin..bana umut oluyor pozitifler.
Yas fsh amh in neydi ve doktorun kimdi..musait oldugunda yazar misin sknti olmazsa

Simdi baktik da era testine,cok iyi embriyoya ragmen gebelik olmamasi durumunda yapilirmis. Benimkilerin hucre sayisi hic 4ü gecmedi ve hep 2.gun transfer edildi. Cok iyi cok super embriyo denmedi hic
Benim ilk merkez soranus oluyo kendileri 2.gun transferi yapti ama o tedavimi saymak dahi istemiyorum ben. Sonrasi 5. Gun, 5. Gun ve 3. Gun seklindeydi. 3. Gun transferi de 10 hucreliydi. Ve hep iyi denmisti. Rahimde de sorun yok dendi ama olmadi iste...

Kızlar bir şey soracağım yalnız. ayin 26 sinda saat 3.30 daki testte 169,62 ; 28 inde saat 11.00 daki testte sonuc 309,11 çıktı. Tam ikiye Katlamamış. Korkmali miyim?

Kızlar bir şey soracağım yalnız. ayin 26 sinda saat 3.30 daki testte 169,62 ; 28 inde saat 11.00 daki testte sonuc 309,11 çıktı. Tam ikiye Katlamamış. Korkmali miyim?
Korkma yeteri kadar artmis.ve saat farki da var

Arkadaşlar ben hani dondurulmuş embriyo transferi yoluyla hamileyim ya, galiba nasibimde anne olmak yok. Çünkü kaç gündür kahverengi akıntım vardı. Ama bugün kırmızıya döndü. Bugün kanama başladı. Hayırlısı Allahtan

Canim dur hemen oyle dusunme.doktora gittin mi.benim cok arkadasim baslarsa kanama olsa da doguma gidebildi saglikla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…