Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tam hastalik havasi.ankara soguk bayagi.dikkat et.ilacin etkisinden olabilir terleme.ne zaman baslamistin lucrine.aksi gibi evinde de degilmissin bu skntilari yasarken esin yaninda miydi

Tam hastalik havasi.ankara soguk bayagi.dikkat et.ilacin etkisinden olabilir terleme.ne zaman baslamistin lucrine.aksi gibi evinde de degilmissin bu skntilari yasarken esin yaninda miydi

Valla korkuyorum hasta olacagim diye.
Dun sabah baslandi lucrine.
Dun Bandirmadaydim,bu sabah dondum mecburen adet olursam 2.gun gideyim diye.

Esim cumartesi dugune gelecegi icin 2 defa izin almayim dedi,gelmedi. Ben kendime igne asla vuramam,bakamam,aksam da 10da igne vurunmam gerek,e kina var,kinasi olan kuzenimin abisine soyledim hastaneye gitmem lazim diye,bir de onun soyleme sıkıntısı. E kimse bilmiyor. artik uydurdum bir sey mecburen.
Neyse halettik.
Bir de ilacin dolapta durmasi lazim. Disardayken de buz kabiyle tasimam lazim. Ilaci 10.30da aldim. Bandirmaya gittim. Hemen eve gitmedik,teyzeme falan ugradik,sen ilaci dolaba koymayi unut. 7 saat falan buz kalibiyla durdu,allahtan hava soguktu.Carsidaydik,kostur kostur evegeldim ilaci dolaba koydum,aksam yanimda tasidim oraya falan derken hallettim cok sukur.
Ben sehirdisina cikmayi sevmiyorum tedavideyken. Pimpirigim biraz,duzenim bozulsun istemiyorum.

Ah canim yaa... Nasil paniklemissindir..
Sureci biraz daha stresli hale getiren igne olayi..ben kendim vuruyorum göbekten yapilanlari ama halimi gorsen birebir hissettim senin duygularini..evde bir panik bir telas ilac vakti..esim yanima geliyor..dozu ayarliyor..gonal f se kalemi elime veriyor..orgalutransa kapagini aciyor.. Ben acamiyorum catlatma ignesiyle orgalutran kapagini.bir de saatli ya dakikasi uymasa sinirleniyorum. Hele ki orgalutranin ucu kalin..resmen sapliyorum..
Insallah allahim bize de nasip edecek guzel sonuclanacak tedavilerimiz.ben inaniyorum.

Canim insallah hadi bakalim hayirli ugurlu olsun yeni sürecin Rabbim insallah bu cabalarimizi karsiliksiz birakmaz. herseyin hayirlisi. Rabbim saglikla hayirla eli ayagi duzgun evlatlarla bitiririz insallah bi tedavileri her bekleyen her isteyene nasip etsin Rabbim insallah.

Butun igneler mi dolapta durmali bana 25 dereceye kadar oda sicakliginda durabilir dendi. acaba dolaba koysammi bilemedim simdi

hepyek-34 canim kontrolun iyi gecmistir umarim.
Yumurta gelisimleri guzel fakat uc yumurta varmis bu ay. dr. sayiya takilma kaliteli olsunlar zaten bize bir tane lazim gelisimleri guzel dedi. ignelere devam yarinda catlamasini onleyen igne versi 3 tane ona basliyacagim pazartesi goreyim gene dedi. bu arada banada yaklasik 10 11 tane test verdi bunlari istedigin yerde yaptirabilirsin dedi. yarin zeynep kamilde testleri yaptirayim diyorum. en azindan ondan yirtayim diyorum. pazarteside durima gore opudan bahsedebiliriz dedi. ama benim icin yumurtalarin genetigi onemli diyip duruyor yahu bilmiyorum. hayirlisi insallah hepimiz icin tatlim.

Sagolun kizlar... insallah yarinda guzel habeler almaya devam ederim . B bursa_83 canim cok guzel baslamissiniz hayirli olsun. no_name_ tatlim daha transfere cok var cunku daha 1 2 ay vitamin kullanicam sonra yeniden buyutcez yeniden topliycak yeniden dondurcak. Sonra da yune 1 2 ay dinlenme verecekmis ve ardindan era testi yaptirip ardindan transfer olcak. Daha bi 4 5 ay rahat var yani... heyecana mahal yok... relaks relaks takilma zamani...

Canim sanki kendi yasadiklarimi okudum. Bunlari yazdiysan dun benim stresimi,panigimi anlamissindir:)
Panik de ne panik.

Benimkileri esim vuruyor ama bende de bir telas,aman dozu dogru olsun,saati sasmasin,ilacdisari akmasin diye.

Bir de hastanelerde doktorun kasesi imzasi olmayan igneleri vurmuyorlar. Dun merkezden cikip otobusun kalktigi yere giderken aklima geldi mi birden,recete olmadigi. Bir daha geri dondum merkeze almaya. Ya aklima gelmeseydi de hastanede soyleselerdi dusunemiyorum kendimi
Hallettim ama bir de bana sor. Kina ekibi cikti,onu bile izleyemedim

Aminnn canim insalllah. Ben de cok inaniyorum. Bu kadar caba,heyecan hepsi su minik bıdıklar icin

Dun dualarina icten bir sekilde katiliyorum canim. Rabbim ol desin insallah.

Butun igneler mi dolapta durmali bana 25 dereceye kadar oda sicakliginda durabilir dendi. acaba dolaba koysammi bilemedim simdi

Canim her igne ayni olmayabilir. Sana eger buz kalibiyla birlikte vermedilerse ilaci disarda durabilir. Bana buz kalibiyla verdiler. O yuzden dolapta,disari cikinca da buz kalibiyla tasiyorum.

Tahmin ettigim gibi canim. Onumuzdeki haftaicinden once olmaz opu. Pazartesi karar verse bile opu carsamba olur.
Devlette yaptir tabiki,masrafin olmaz.
Bagisiklik testleri,kan testleri falandir. Anestezi sirasinda yumurta toplanirken hafif kanama olabilir diye kan testi istiyorlar. Hatta bana parmagin kanasa hemen durur mu falan diye sormuslardi.

3 yumis iyi canim. Doktora katiliyorum,onemli olan o altin yumis:)
Guzelce buyumeye devam etsinler insallah.

Testi bilemiyorum ki canim. Doktorun illa yaptir diyorsa yaptirman daha mi iyi olur acaba?

Cok sagol canim.
Sonu guzel olsun da 4-5 ay gecer elbet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…