Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gayet faydali bir bilgi tesekkur ederim cnm. Tamda bizim gundemdeki konumuz doktor genetik test istiyor ama bir embiryo 350 dolar. Napicaz bilemedim. Hayirlisi olsun insallah.

Canim sen 5.gun baslamistin sanirim ignelere,yanlis hatirlamiyorsam. Normalde 2.gun baslaninca 10 falan suruyor. Sen de 2
Gun baslasaydin 9-10 gun olurdu senin de,tabi dogru hatirliyorsam:)

Olabilir tabi canim. Kolay degil yasadiklarimiz ve ignelerin de etkisi var bence. Kimseyi gormek istememe bazen bana da oluyor bu aralar.anlayabiliyorum.seni.

moyaalitu
D dstn33
amayaa

Sagolun kizlar,Herkese selam. Dun sabah evden bir ciktim,hastaneden bandirmaya gittim kuzenin kinasi vardi. Aksam kinaya kadar kiyafet,kuafor islerini hallettim,aksam da kina,sabah da erkenden bursaya dondum derken yorgunluktan,kosturmacadan vakit bulup yazamadim. Simdi yeni gelebildim kendime.

Dun sabah doktora gittim. Muayene etti. Yeri onemli olmayan bir miyom var dedi.
Hormon tahlillerini sordum,sen hic kafani onlara yorma,gereken tum tahliller yapilacak dediler. Bu arada 2 doktor var odada,beraber muayene ediyorlar ve beraber karar veriyorlar.
Sonra kan verdik esim ve ben. Sadece benden 11 tahlil istemisler,suanda nelere bakildi bilmiyorrum sonucu beklemeden ciktigim icin.
Tahlilden sonra hemsire odasinda form doldururken hemsire geldi. Letu isimli bir hap getirdi ve besmelerle dualarla kendi elleriyle icirdi. Sonra lucrin ignelerini getirdi ve onlari hazirladi,farkli farkli siselerden ilaclari cekti ve tek sisede topladi. Her siseyi acarken bismillah diyerek acti,allah razi olsun.ilk dozu orada vurdu ve baslamis olduk tedaviye:)
Lucrin 10 gun falan surecek.
Esime ve bana azitro adli antibiyotigi verdi. Icinde 3 tane var. O bittikten sonra da mantar ilaci,flucan,verdi. Bir sey oldugundan degil,sadece onlem amacli veriyoruz,vücutta hicbir sey kalmasin,tertemiz olsun diye kullanacaksiniz dediler. sadece 1 tane icecegim.
Test sonuclari cikinca bir kez daha aradilar. Tsh ve her zamanki gibi prolaktin yuksek cikmis. Hap baslattilar. Prolaktin icin dostinex kullanacagim,tiroid icin zaten kullandigimi soyledim.
Adetin 2.gunu gidecegim,muayene edecek ve gonal f e baslanacak bir sorun olmazsa.
Daha adet olamadim,kahve leke cok cok az basladi,bugun yarin olurum sanirim.

Boyle iste kizlar,yeni bir tedavi baslamis oldu. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah.
Rabbim gonlumden geceni biliyor ama rabbimden gelene de raziyiz.
Hayirli sonuc aliriz umarim bu defa ve hayirlisiyla saglikla son olsun insallah. Dualarinizi eksik etmeyin. Dualarimdasiniz hepiniz

Amh icin adetli olmak sart degil. Eger devlette yaptiracaksan amh yi,fsh gibi ayni gunde cikmayabiliyor. Adetin tamamen gelmesini beklemelisin fsh icin.

Bu arada biosteronu biraktirdi,omepaya devam.
Bu lucrin ignelerle de yumurtalara siz sönün,biz isteyince buyüyün diyormusuz:)

Gayet faydali bir bilgi tesekkur ederim cnm. Tamda bizim gundemdeki konumuz doktor genetik test istiyor ama bir embiryo 350 dolar. Napicaz bilemedim. Hayirlisi olsun insallah.

Canım rica ederim. Evet ücret olarak yüksek haklısın ama başarısız denemeyi ortadan kaldırmak için ve yaşımdan dolayı ben buna mecburum.

Doktorum kolayı seçip transfer edebilir di ve transfer ücretini alırdı tutmadığı zaman bebek başarısız olmuyor doktor sorun kadında gibi algılanıyor.
Doktorum beni yormak istemedi, amaç sağlıklı bir embriyo transferi ile olabilecek aksilikleri baştan önlemek amaç.
Aslında bu imkan varken kullanılmalı çünkü transfer hem ücret hem psikolojik olarak daha yıpratıcı bir süreç hele ki birde düşük yaşandığı zaman durum daha ağır.

Bana hem maddi açıdan, hem psikolojik açıdan bu en doğru yol geliyor ki doktorunda önerdiyse kesinlikle yaptırmalısın bana sorarsan canım.

Hayirli olsun canimm allah emeklerimizi bosa cikarmasin ins

Canim hayırlı,ugurlu,ikiz bebisli olsun insallahhhh, dualarim hepinize,Rabbim tez zamanda bu tedaviyle birlikte seni bebeslerine kavuştursun inşallah...

döllenmiş, yarın arayıp yeniden bilgilendirecekler.... çok şükür...
Maşallah tatlimmm hayırlısı ile transferin olur sana sıkı sıkı tutunur inşallah bebisin..kısmetse transfer ne zaman? Heyecanlı bekleyiş ve geri sayım baslasin bir an önce

Hayirli olsun canimm allah emeklerimizi bosa cikarmasin ins

Cok sagol canim. Insallah hayirlisi olsun.
Bogazim yaniyor,basimda da bir agirlik var,hasta olacagim diye korkuyorum tam tedavi baslamisken.
Bir de bu lucrin ignesinden sanirim,sabaha karsi ben bi rahatsizlandim,bir terleme,bir sıkınti,basim kulaklarim cok acayip oldum. Biraz daha devam etse hastaneye gidecektim. ustumu actim biraz,ter vücuttan cikinca rahatladim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…