Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim gibisin. İyi demişti doktor bana. Benimde fsh 11.7 ydi. Amh ilk 1.4 sonra 2 çıkmıştı. Bence güzel değerin fsh ı da hiç takma. Yaş kaçtı buarada
Senin gibiyim ve sen 8 haftalık hamilesin çok güzel maşallah inşallah hayırlısıyla miniğini sağlıklı şekilde kucağına alırsın.Biraz eski sayfaları karıştırdım sanıyorum normal yolla hamile kalmışsın çok sevindim acaba beni neler bekliyor çok merak ediyorum.

Bu arada Amh'nin yükseldiğini bilmiyordum bu da güzel haber.
Amh çok özel bi testmiş. yani kan alınınca hemen gönderilip analiz etmek lazımmış. benim biay 0.1 bile çıkmıştı ama alttan muanede yumurtalarımın sayısı iyi gözüküyodu. doktor doğru olan değer 2 dedi. evet beni daha 23 yaşındayım tüp bebeğe yönlendirdi doktor kendi kendine olmaz dedi. bende aşılamaya gitcektem işte vazgeçtim olacağına inandım yani. aslanpençesine başlamıştım ama bi bakrım ki hamileyim :) . 3senelik evliyim . ilk sene bi düşük olmuştu onun peşine 2 senedir uğraştım ama rabbim şimdi nasip etti. inşallah kucağımızada almayı nasip eder. ben son ay okadar inandım ki hiç bi doktorun dediğinide takmadım. çok şükür. allah atnı duyguyu sanada yaşatsın inşallah.

Canim aklıma geldi kan ignesine alıstın mi ? Nasıl gidiyor? Ne zaman bırakacak mişsin bi bilgin var mı ?

Canim aklıma geldi kan ignesine alıstın mi ? Nasıl gidiyor? Ne zaman bırakacak mişsin bi bilgin var mı ?
Alıştım da. doktorun demesine göre hamilelik boyunca kullancam. bide bende kan pıhtılaşması varmı yok mu belli de değil yani. öyle verdi tedbir amaçlı bi zararı olmaz inşallah. sen bırakacaksın galiba dün sanki öyle bi yazı okudum

Bende de var mı yok mu belli değil 3 ayrı test istedi onların sonucuna göre bırakırız dedi ama bilmiyorum ki ben de..1 ay sonra çıkacak test sonuçları , Ankara düzen lab.a gönderiliyor orada yapılıyormuş..bakalim ne olacak...

Doktorlar çok ruhsuz iyiki kendine inanmışsın başarmışsın.Benimde 5 kasımda randevum var doktorun olumsuz dediklerine takılmamayı düşünüyorum şimdiden :) Normal yolla olması için çabalayacağım inşallah Allahım isteyen herkese annelik duygusunu nasip etsin.
29 yaşındayım benimde alttan muayene ettiklerinde her şey normal diyorlardı hormon testi yaptırınca fsh ve prolaktin yüksekliği ile karşılaştım.Bende hayıt suyu, aslan pençesi , arı sütü bal polen karışımı aldım geldiklerinde hemen kullanmaya başlayacağım.
Topiğin başındaki yazıları okuyorum keyifle şimdi hamile olduklarını görünce çok seviniyorum

bende de henüz belli değil test falan da yapmadı ama sadece kalp atımına kadar kullanıcaksın dedi.. zararı olucak bişey olsa vermezdi bence canım doktorlarımız

Bende acildeydim. sinüzitim azdı. bi üşüme titreme oldu serum falan taktılar. eve geldim ama hala aynıyım ya başım çatlıyo. antibiyotikle parol verdi inşallah iyi olurum ya

Bende acildeydim. sinüzitim azdı. bi üşüme titreme oldu serum falan taktılar. eve geldim ama hala aynıyım ya başım çatlıyo. antibiyotikle parol verdi inşallah iyi olurum ya
Gecmis olsun.ins bir an once iyi olursun.iyi etmissin acile giderek.gerekeni yapmislardir moralini bozma

günaydın kızlar....

tatlım aman dikkat et kendine.... çok geçmiş olsun. ıhlamur falan içebiliyorsanız, içine bal da ilave edip tüket, iyi gelir.... ama bitkisel çaylar ne kadar ve hangilerini tüketebiliyorsunuz bilemiyorum.

B bursa_83 bende merak ediyorum seni... ne dedi dr???

Tatlim dikkat et kendine, çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…