Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım folikülün ilk gündeki ölçüsüne ve ilaçlarla büyüme hızına göre değişir. Bazen hızlı bazen çok daha yavaş büyüyebiliyor foliküller. Önemli olan büyümesi

Kizlar merhaba hepiniz buradayken bende bir fikir almak istiyorum sizlerden benim reglim 8 gun geçikti (bekarim) fsh ve amh ye baktirmam lazim regli olmadan da baktiramiyorum. Bugün bi damlacik geldi gelmedi gibi sizce 3 gun sonra tahlil veriyimmi yoksa daha bekleyeyimmi

Hayırlı uğurlu olsun canimmmm, sagsalim kucağına almak nasip olsun inşallah..seni çok iyi anlıyorum önceki deneyimler maalesef kaygilandirabiliyor ama olumlu dusun , bu defa guzel olacak inşallah her şey. Ben de henüz kimseye söylemedim ...

Canım folikülün ilk gündeki ölçüsüne ve ilaçlarla büyüme hızına göre değişir. Bazen hızlı bazen çok daha yavaş büyüyebiliyor foliküller. Önemli olan büyümesi
Hep 10-20 gün diye duyuyorum da canım ben de acaba farklı taktikler mi oluyo diye anlamaya çalışıyorum açıkçası.. iğnesiz tüp yapılan arkadaşım da var benim mesela.. 1000 çeşit yöntem var anladığım kadarıyla :) artık uzman olucaz :) Eşim diyoki doktorla sanki doktor gibi konuşuyodun diyo ne diyosunuz hiç anlamadım ilk gün diyo

amh için regl olman gerekmiyor istediğin zaman baktırabilirsin, fsh için reglin tam olarak gelmesi lazım 2. veya 3. günü baktırabilirsin

Günaydın tatlım ne durumdasin transfer ne zaman kısmetse? Dondurup devam mı ? Nedir son durum ?

canım embriyodan haber geldi mi ben kaçırdım
sağolun tatlışkolar, henüz haber yok muhtemelen öğleden sonra 3-4 gibi ararlar... genelde öyle arıyolar. transfere daha var... şimdi yeniden vitaminlere başladım. regl olunc muayene var, sonrasında devam, yeniden toplanacak....

Hadi inşallah bol bol yumi olsun bu ay da, hepsi sağlıkla dollenip transfer edilsin çok bekletmeden

inşallah güzel haber gelicek canım İnşallah yeni yumişlerin de bol bol olur hepsi de güzel güzel toplanır döllenir hadi bakalım heycanlı bekleyiş

Sagol cnm insallah ya bide cok alingan oldum. Duygusala bagladim ne alaka ama acaba bu surecin bi etkisi var midir son bir haftadir sanki herkes bana karsi istenmiyomusum gibi hisler var icimde en sevdigim insanlardan bile uzak durasim var hic gormek istemiyorum kimseyi

Gelcekler bence en kisa zamanda insallah saglikla hayurla elleri ayaklari duzgun bi sekilde Allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…