Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Baskilyici mi yok sanirim cnm. Ayyyy herseyden bihaberim. Bak bunlari bilmiyorum doktorada isleyis hakkinda bisey sormadim sadece desiklerine itaat ediyorum suan hayirlisi insallah cnm. Gonul iatiyoki biran evvel sonuca olumlu varmak

Aldigin igneler arasinda cetrotid ya da orgalutran varsa onlar baskilayici.
Ben de soylemeyim o zaman,bilmezsen tedavide degilmis gibi daha rahat olursun
Ben de tedavideyken hemen transfer zamani gelsin istiyordum,bir de tabi test gunu

Insallah hayirla sonuclansin.

Kızlar merhaba bir sorum var size hormon testlerimde fsh 11,85 çıkmıştı doktorum yüksek bulduğu için amh testi istedi bugün sonucumu öğrendim 1,79 çıktı.Sizce Nasıl bir sonuç 5 kasımda randevum var çok sabırsızlanıyorum.

Aaa,super canim,hayirli olsun.
Insallah sagliklidir canim,gonlunu ferah tut. allahim hakkinda hayirlisini versin insallah
Kalp atisini falan duydunuz mu?
Amin inşallah. Sagol canim. Insallah sağlıklı ve hayirli olurlar. Iki gün önce pozitif sonuç öğrendik. Aglasammi gülsemmi bilemedim. Insallah eski acilari tekrar yaşamam. Sağlıklı olur. Daha kslp felan dinlemedi. Şimdilik yeni. Darisi isteyenlerin başına

Ay canim ya cok sevindim..masallahhh.allahim saglikla kucagina almayi nasip etsinn..icini ferah tut sen.ins bi sorun olmicak

Degisiklik iyidir. ayni yontemle sonuca ulasilmamissa farkli bir yontem kesinlikle uygulanmali.bence beklentini yuksek tutikizler kosuo

Bir yanim bu defa olacak diyor,bir yanim cok fazla kendini umutlandirma diyor.
Ben daha cok ilk cumleyi duymaya calisiyorum

Yani farklilik iyidir bence. Daha once yumurtaliklar hic baskilanmamisti,umarim faydasi olur.

Oyyy olurum ben o ikizlere,gelsinler pıtı pıtı annelerine,evlerine

Canim aslinda benim bayaa erken olmustu opu; şoyle ki; carsamba buyutucu ignelere basladi 3 gun sonra c. Tesi baskilayici iglelere basladik.. pazar gunu buyutucu igneleri son kez yaptim.. p.tesi sabah baskilayici ogneyi de son kez yaptm ve yine p.tesi gece catlatma ignesini yaptim..carsamba sabah da opu oldum..yani hersey 1 haftada oldu.. bi tek bana mi oyle oldu???

Benim gibisin. İyi demişti doktor bana. Benimde fsh 11.7 ydi. Amh ilk 1.4 sonra 2 çıkmıştı. Bence güzel değerin fsh ı da hiç takma. Yaş kaçtı buarada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…