Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İnşallah geçer bi an önce canım Allah'ım sağlıkla kucağımıza almayı ňasib etsin inşallah ..

Sen naptin regli oldun mu gittin mi testleri yaptirmaya cnm. Ya bu arada buarada ben hayita ve aslan pencesine devam ediyorum bi zarari olmaz insallah dojtora sormayida unuttum yanindayken iciyorum ama insallah zarari yoktur.

Pazar bitti ilacim,daha olmadim,beklemedeyim. Yarin kontrol var. Adet olunca yaptiracagim testleri.
Olmaz herhalde canim ama sen yine de sor,icin rahat etsin.

Umarim sıkıntılarin gecmistir canim.
Merak ettim seni ama herhalde okul kosturmacasindan vakit bulamiyorsun diye dusundum,iyi olmana sevindim.

Kürlerim 2 ay surdu. Normalde 2.5 ay surmeliydi ama ben ikinci kez yapmam gereken 10 gunluk sogan kurunu yapmadim bende kanama baslattigi icin. 2 hafta once bitti. Adet olunca yaptiracagim tahlilleri.

Sen de devam edebiliyorsan et tabi canim,iyi olur.

Ignelere ne zaman baslamistin?
10-12 gun suruyor igneler ortalama. Daha ilk kontrolun olmayacak mi canim persembe?
Evet cnm 5 gun kullandim. Ilk kontrolumde persembe ins. Iste persembeden sonraki gorusmedede opu olmaz mi merak ediyorum. Ya birde sana sorayim cnm bu igneler gobekte sislik ve sertlik yapar mi.

Hadi bakalım inşallah güzel cikar sonuçların canim. Su an da gribim, iyilesince baslayacagim inşallah.

Evet cnm 5 gun kullandim. Ilk kontrolumde persembe ins. Iste persembeden sonraki gorusmedede opu olmaz mi merak ediyorum. Ya birde sana sorayim cnm bu igneler gobekte sislik ve sertlik yapar mi.

Bende morluk olmustu ve kirmizi pütür pütür seyler cikmisti. Sislik pek duymadim canim ama olabilir de.
Yok canim hemen opu olmaz. Persembeden sonra da gun asiri kontrollerin baslar. Bi 5 6 gun daha igneye devam edilir. 2 gunde 1-2 mm.buyumus oluyor yumisler.

Baskilayici ignelere baslamamissindir sanirim daha.

Baskilyici mi yok sanirim cnm. Ayyyy herseyden bihaberim. Bak bunlari bilmiyorum doktorada isleyis hakkinda bisey sormadim sadece desiklerine itaat ediyorum suan hayirlisi insallah cnm. Gonul iatiyoki biran evvel sonuca olumlu varmak

Hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…