Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yyya eee soğan kürü eritir mi o zaman? ilaç eritmiyorsa...

yyya eee soğan kürü eritir mi o zaman? ilaç eritmiyorsa...

Topiklerde erittiğini yazmışlar. benimkini eritti mi bilmiyorum. dr uma sormadım. eritmişte olabilir eritmemişte olabilir önümüzdeki ay öğreneceğim. etkisi bünyeden bünyeye değişebiliyormuş. ben soğan kürünü 10 gün uygulayabildim. belik bu incir kürünün bitiminde 2 gün kist ihtimaline karşı uygulayabilirim.

bnm bir kankım var cnm yaşı baya büyük hatta gelini var onun müstakbel gelini sakız helvası getrmıs trabzondan trabzona özel yapım iyidir demişlerdi hani hiçbişeye yaramasa bır dopingg
ayy ben de hemen acaba neye yarar derdindeyim afiyet, şeker olsun tatlım

aslında tahin de çok iyidir, alsak mı ne

Kızlar bu bitki çaylarına da zararlı deniliyor. vücutta bir yeri düzeltrken başka bir yere zarar verdiği söyleniyor. ama piyasadaki ilaçlara göre daha masum.

bir arkadaşım var bu konularda eğitim görüyor o söylemişti. hayıtı aslan pençesini de sordum. onların vucuda verdiği zararlar hakkında birşey diyemeceğim dedi. ıhlamuru söyledi.

bir arkadaşım var bu konularda eğitim görüyor o söylemişti. hayıtı aslan pençesini de sordum. onların vucuda verdiği zararlar hakkında birşey diyemeceğim dedi. ıhlamuru söyledi.
ıhlamurun zararını banada bır arkadasm söyledı bende içicektmm gecen ay arkadasm ıcme dıynce ıcmemıstım

bu arada bugün apitera aldım. balıkesirde yoktu. bursadan bgetirtirdim. bugünden itibaren başlıyorum. montecim senin yulaftan ezmesinden de aldım. sabahları aç karnıma yoğurda karıştırıp yiyorum.

bu arada bugün apitera aldım. balıkesirde yoktu. bursadan bgetirtirdim. bugünden itibaren başlıyorum. montecim senin yulaftan ezmesinden de aldım. sabahları aç karnıma yoğurda karıştırıp yiyorum.
sütle pişirmekte lezzetli oluyor, afiyet olsun tatlım

bugün eşimi doktora gönderdim çok şükür her şey yolunda çıkmış, sperm sayısı 51 milyon çıkmış doktor çok iyi demiş sonuçlara, dedim gördün mü 1 aydır uygulanan keçiboynuzu kürlerinin faydası :) aman çok şükür, onda bari bir şey çıkmasın.... varikoselden korkuyordum,yokmuş bir şeyi maşallah...

haddı gözün aydın bnde bnmkını bı ürolojiye göndermem lazm

haddı gözün aydın bnde bnmkını bı ürolojiye göndermem lazm
çok şükür canım yaa,ürolojiye gönderdim ben de, erkeklerin hastalıkları ile uğraşmak zor, çok şükür her şey yolundaymış, şimdi artık sıra benim rahim filmine geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…