Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aaa anladım canım acaba ufak yumi vardı da yeni mi gelişti diye düşündüm, hayırlısı inşallah, son 1 gün sabret bakalım

benim bu yaşta 5 yumi geliştirebilmem iyi o zaman galiba? tabi önemli olan kalitesi ama ilk defa kaç yumurtam olduğunu öğrendim, geçen ayki şerefsiz bakmıştı ama söylememişti, ben de bilmeyince sormamıştım

aaa anladım canım acaba ufak yumi vardı da yeni mi gelişti diye düşündüm, hayırlısı inşallah, son 1 gün sabret bakalım
artık gelişşsede bosunaa bız ilşkiyi adetın 17 .günü sonlandırdık o gunden buyana hiç ilşki olmadı bnm ki kudurdumu evet ama bu sefer benn cezalandrdım onu hatta bu ıkı gundur bendede ıstek arttı normalde olmaz ama bende yakınlasmıyorum önümüzdeki aya dıyorm enerjılerını herbıseylerını topla dedım hatta dun dedımkı ben yarın doktora gtcem dıcem ben daha gelmek ıstemıyorm yanı bırakıyorm tedavıyı dıcem dedım aa nıye öle bısey yapıyomussun dedı dedmmm ayagını denk al bu ay o zaman

aahaha ay güldüm bi yandan süper süper bence bu kürler sayesnde kalıtesı artar birinden biri mutlaka döllenir nahh burayada yazıormm tamamm mı berna dedı dıceksın sen allahn ıznıyle bu ay hamıle kalcaksn bu yazıyı çizgi içine alabılsk keske de göstersm snra

ben de benimkini bugün doktora gönderiyorum, yeni testler istedi benim doktor, zorla gidecek istemeye istemeye, bu erkeklerle işimiz zor..ben sabahın köründe kalkıp saatlerce hastanede sürünüyorum bizimkinde bir naz bir niyaz... yaptıracağı sadece sperm vermek...kadın olmak çok zor

canım yaa keşke, yaş faktörü korkutuyor tabi beni... ben hiç yumurtan yok diyecek diye beklemiştim geçen ayki öyle karamsar konuşunca galiba ben yumurta oluşturmuyorum demiştim kendi kendime... değerler bir şekilde düşer de, yumi bittiyse ne yaparım diye düşünmüyor değildim... kısmet kuzum ya önce önümde rahim filmi var ((

aynenn bnmki test verdı oda yokmus özel hastane olcak bırde tuvalete yönlendrmısler bnmkıde cok titizdir ama gercekden cok pismiş tuvalet heryer batıkmıs baktm eve geldı hemen a a dedım ne cabuk yaptn yapmadımki demesın mıı aglıcaktm sinirden elinede kabı almıs gelmıs nerdeyse nasıl yapmazsın dedım çok pisti dedi evde yapıyımmı falan buna actm ınternetten fılm kıtledım odaya dedım ben evde yokum say suraya hemencecık yapıver dedım bak bır damla bıle cıkmıcak dısarı yaptı hemen hastaneye yetısmesı lazm taksı duragını arıyoruz taksı yok koss dıyormm spermler ölcekk dıorm bi panik öldük gülmekden snra

her ay yumurtada olmayabılıo cnm gecen ay belkıde yoktu bu ay kürler sayesınde olustu bılemeyızz yas faktörünü takma bnce sen

sen yarın doktora şu folik asiti de sor bernacım dün doktora dedim ben folik kullanıyorum devam edeyim mi, tabi ki çok önemli folik asite devam et mutlaka dedi
benim doktor hiç bişey yapmicam bir sonraki ay adetinin üçüncü gel dedi...başkada bişey demedi folik asit kullan falan diye...acaba bende ümit görmüyormu ondanmı söylemedi bişey

benim doktor hiç bişey yapmicam bir sonraki ay adetinin üçüncü gel dedi...başkada bişey demedi folik asit kullan falan diye...acaba bende ümit görmüyormu ondanmı söylemedi bişey
yaa sen bunlara bakmaa önünde fıstık gbi bi örnek var monteye bak tüp bebek merkezıne bılee göndermemıss yok demıs allahın dedıgı olur onlar evet mesleklerı kutsal fakat her kasada çürük elma cıkar sen canını sıkma bızım kürlere basla meyvesını toplarsın

hay Allahım her şeyimiz bi olay...neyseki geçmiş... geçmiş olsun bakalım, darısı başımıza :)

hay Allahım her şeyimiz bi olay...neyseki geçmiş... geçmiş olsun bakalım, darısı başımıza :)
ya bnm doktor baktı normal dedı degerler sperm sayısıda sınırdaydı sımdı yukselmısstır besınıne cok dıkkat ettm 20 milyondu sonraları birde ürolojiye gözüksün dedı eşin muayane olsun testide göstersın dedı bnmki fırsat bulup gidemedi daha

unutuyor doktorlar tatlım yaaa, asla olumsuz düşünme...benim önceki de vermemişti, hadi o ümit görmedi diyelim, hiç takmadım kafama gittim kendim aldım başladım... ayrıca senin başından gebelik ve doğum geçmiş, bunları biliyor olabileceğini de düşünüyor olabilir doktorun...

3.gün folliküllere bakıp hareket edecektir tatlım, kaç yumurta var, durum nedir diye

tabi canım 1 ay önce bu değerlerle tüp bebek bile olmazmış cümlesinden sonra, üstünden 1 ay bile geçmemişken şu an bekleyelim tüp bebeğe gerek yok, hamile kalırsın cümlesini duymak çok keyifli, çok şükür

tabıkı senın doktor salakmıs çok önceki bak burda bırı daha vardı onun fsh de bnle aynı tüp bebek merkezıne göndermısler mesela ne alaka yanı bi savaş bi bak tarla saglammı benım doktor allatan sadece dedıgı fsh bıraz yuksek dedı o kdr abartmadı

amh ye bakılmışmıydı sende kaçtı değer.... benimki 0.15 çıktı ama yaş 39 oldu

yok canım 2 doktor da amh istemedi
offfff of anlayamıyorum bu doktorların hepsi farklı şeylermi okuyorlar ya...birinin dediği diğerini tutmuyor.benim değerler şu anda normal ama yinede yaşımdan dolayı adam endişeli konuştu bir an önce tüp bebek yaptır falan gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…