Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

o zaman içmeyeyim bari soğanı... çünkü hayıtla aslanpençesini bırakmam..neyse bir kaç gün böyle yapıp bırakırım, olmadı saraçoğlunu bi arar durumu sorarım

aşılama yı yaptrmadgm ıcın bıılmıormm cnm vardr baya para ama yınede
bende şu an düşünmüyorum bir müddet doktorun uyguladığı tedaviye ek olarak kürleri yapmayı planlıyorum ama olaki kalmadıki başka bir yol aşılama değilde tüp bebeği düşünürüm herhalde ayrı ayrı paralar yatırmaktansa...inşallah o aşamaya gelmeden istediğimiz sonuçlara ulaşırız. bu arada bende şu arı sütünü araştırıyorum bir yandan.hamile kalmayı düşünenlerde çok faydalıymış yalnız 2 ay süresi olan bir besin çabuk ve dikkatli tüketmek gerekiyormuş bilginize.

evet canım başladık biz de eşimle, ben karışım kullanıyorum arı sütünün tüketim süresi 40 gün çünkü, bal ile karışımların süresi uzuyormuş, biz de 3 gün oldu galiba başlayalı, eşime de yediriyorum sabah akşam 1 ölçü

2 aydannda az suresı 40 günn hatta 40 günü bekletmeden kullanılması gereklıymıs bnm arkadasm kullandı o anlattı bana taze olması cok öenmliymiş ben alıcam yarın inş doktordan snra esımede yedırcem

sen yarın doktora şu folik asiti de sor bernacım dün doktora dedim ben folik kullanıyorum devam edeyim mi, tabi ki çok önemli folik asite devam et mutlaka dedi

belli olmuyor canım biliyorsun gebelik ve adet belirtileri aynı..hayırlısı olsun inşallah
yarın bat bakalım gecen ay saat 4 de geldıydı tammmmm dun gece kasıgıma agrı gırdı zoknklama gbı wc bı gttmm iç çamasrm ıslak peceteyle kontrol ettm beyaz sefaf arası yapışkan iki parmak arasnda uzayan dedıklerı akıntı vardı

yahu bnmkı bır klomen verdı gerısını koyverdı hıc akvıye bısey vermıo mutlaka sorcam folık i
folik asite hamile kalmadan 3 ay önce başlanıyor bebeğin omurga gelişimi için çok çok önemli, hatta hamilelikte ilk 3 ay da kullanılıyor diye biliyorum

aaa acaba hala yumurta mı gelişip çatlıyor, adet öncesi dönemi iyi değerlendirin derlerdi, ilişki oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…