Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bak adacayını ben bırakmıstım fazlası zarar dıyee duymustm

bu arada okuduklarımdan dolayı soğandan vazgeçtim civanperçemine başlıyorum bugün, soğan kistlerde daha çok etkiliymiş :)))) yakında manisa ruh hastalıkları hastanesine sevk ederler beni bu gidişleeeeeeeeeeeeeee

Montecim değerlerinin normale dönmesine çok sevindim. inşallah yakın zamanda senden hamişlik haberi alacağız.

saol gülbilim...şimdi de ufacık bi miyom gördü, onunla uğraşıyorum, dert bitmez anacım bende, her gün farklı bi ekşın :))))
canım miyoma kafanı takma. benimde miyomum var. miyom büyük olmadıktan sonra zararı yok. önemli olan yumurta rezervi. bende de rezerv sıkıntısı var.

aay bılmıodum hayatımmm bu ay öle ypalm adet olacagmdann emınımm önmzdeki maçlara bakcazz

canım miyoma kafanı takma. benimde miyomum var. miyom büyük olmadıktan sonra zararı yok. önemli olan yumurta rezervi. bende de rezerv sıkıntısı var.
hiç sıkıntı yapma canım 1 tane olsun kaliteli olsun,amaç elimizdekilerin kalitesini artırmak

canım ya bu miyom için civanperçemi mi soğan kürü mü önerrirsin?
tatlım ben civanperçemi kullandım. hem de uzun zaman. miyomum için hiçbir etkisi görmedim. soğan kürüne başlamazdan önce miyom vardı. soğan kürünü kullandım. 10 gün dayanabildim. en son ki muayenemde dr kistimin eridiğini rahimimin tertemiz olduğunu söyledi. ama miyom halen var mı yok mu diye dr a sormak hiç aklıma gelmedi. şimdi incir kürü yapıyorum. kist yapmaması için aç karnıma sumakla karıştırılmış soğan yiyorum.

ok, soğan yapayım o halde :) ben söz dinlerim,denenmiş her zaman değerlidir benim için adetimin 3.günümdeyim içsem olur bugün di mi

montecim soğan kürünün tadı çok kötü oluyor. bir de ben kullanmaya başladıktan sonra üçüncü günü kahverengi kan gelmeye başladı. 10. günde adetim geldi. forumlarda okudum. kiminin adetini geciktirmiş kiminin de erken getirmiş. benimkini erken getirdi. soğan kürünün miyomu erittiği burda topiklerde yazıyor kendi miyomumun eridiğini bilseydim sana kesin bir yorum yapardım. o yüzden miyom eritip eritmediğini bilmiyorum.rahimi temizliyor, kist eritiyor. ona eminim. yine de iyi düşün başlamazdan önce. soğan kürüne şimdi de başlayabilirsin ama en etkili olması için adetin bitiminden 7 gün sonrası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…