Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aayy kızlar ne dıcemm bu yayla corbasının suyunu sıcakmı kullanıosunuz sogukmu

şimdi başıma rahim filmi ve ufak bir miyom çıktı..offff kadın olmak ne kadar meşakkatliiii
Boşuna cennet annelerin ayakları altında değil...bebeğe giden yol bile yorucu...soğan kürüne devam ozaman sıkma canını.ayrıca hsg normalde bakılması gereken bir tanı şekli...buda aradan çıkmış olur hiç olmazsa.bendede taş çıktı ya canım idrar kanalında üstelik hem acı çekiyorum hemde bunların yanında kürlerimi uygulamaya çalışıyorum.iyiki burada sizleri görüyorum yaşadıklarınızı paylaşıyorsunuz yoksa bende kendimi çok kötü hissedicem...böyle olunca diyorumki herkes neler neler yaşıyor bir tek sen değilsin...bu bile bize bir dayanma gücü veriyor, sabretmemizi sağlıyor.

sabır tatlım yaaa, moral bozmak yok, tam birini çözdüm diyorum, hooop başka bir şey çıkıyor karşıma, hadi bakalım hayırlısı bunu da atlatırız inşallah :)))

ben soğuk kullanıyorum canım.hafif koyu bir ayran yapıp prinçler piştikten sonra yavaş yavaş ayranı ekliyorsun ve kaynayana kadar devamlı karıştıracaksın
hıc yapmadmm yapayım dedımm 7 su bardagı su suda bır t.k fıncan pirinci haslıormm sonra bır bardak yogurt bır yumurta ve bır bardak su karısımı hazırlanckmss ılk kaynattgmz pirinli suya eklenckmıss

hıc yapmadmm yapayım dedımm 7 su bardagı su suda bır t.k fıncan pirinci haslıormm sonra bır bardak yogurt bır yumurta ve bır bardak su karısımı hazırlanckmss ılk kaynattgmz pirinli suya eklenckmıss
ben tüm bunlara 2 diş de sarımsağı az biraz ezip ekliyorum çok lezzetli oluyor

gönül isterkı hep beraber olsu nnn saol cnmm soguk sudan hazırladm bu arada
Söylemende yeterli canım teşekkürler ediyorum. ama ben daha işten çıkıcam eve gidicem yemek yapıcam saat yedi buçuğu buluyor bende akşam yemekleri...soğuk su koymakla doğru yapmışsın

Söylemende yeterli canım teşekkürler ediyorum. ama ben daha işten çıkıcam eve gidicem yemek yapıcam saat yedi buçuğu buluyor bende akşam yemekleri...soğuk su koymakla doğru yapmışsın
yogurtlu karısımı ekledıkden sonra baya bı karıstırdım hatta on dk karıstrmısmdır kapagıı kapatımm 15 dk daha kaynasın dıye

ay bayılacağım şimdi hahahhaaaaaaa, bu ayda miyoma takarım ben kafayı...yemin ederim bermuda şeytan üçgeni gibi, işin içine girince dibe doğru gittiğimi hissetmeye başladım...imdaaatttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!

bence miyoma takmaa sorun olcak bısey olsaydı eger dr uyarırdı cnm senı merak ettme

bence miyoma takmaa sorun olcak bısey olsaydı eger dr uyarırdı cnm senı merak ettme
çok minik sıkıntı olmaz dedi ama şimdi ona takıldım hep ameliyat olmuşlar miyomu olanlar, geçen ay hiç bir şey yoktu nereden çıktı şimdi buuuu

Harika birşey senin adına çok sevindim. Canım benim yaşadıklarının benzerini bende yaşadım.Seni anlıyorum. Gerçi henüz sonuca hala ulaşamadım ama inatla ümidimi yitirmeden çabalıyorum.
Değerlerinin böylesine güzel olmasına (maşallah) sebep olan kürleri bizlerle paylaşırmısın rica etsem. Zira iki aydır folikül yok.Stresten ölücem.Bu durumu daha da zorlaştırıyor.
Merakla cevabını ve güzel haberlerini bekliyorum.İyilikler dilerim...

canım merhaba, öncelikle şifalar dilerim..çok şükür hormonlar düzene girdi, sana uyguladıklarımı madde madde yazayım:

1. hormon mevzusunu hiç kafama takmadım ve stres yapmadım kendime,
2-aktardan mecitefendi hayıt suyu aldım ve sabah akşam içtim,
3-testere dişli aslanpençesi kaynatıp içtim başlarda sabah akşam son 10 gün falan sadece sabah içtim
4-adetten itibaren yumurtamın çatladığı güne kadar her sabah 1 tatlı kaşığı çörekotu,bal, tarçın karışımı yedim
5-her sabah 1 çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi içtim
6-folik asite başladım her gün 1 adet folbiol içtim
7-adetten yumurta çatlayana kadar her gün 1 bardak adaçayı içtim
8-her sabah 10 km yürüyüş yaptım, c vitamini yüksek gıdalar yedim,sebze meyve ağırlıklı beslendim...
9-kuruincir, ceviz,badem yedim azar azar yumurta çatladığı güne kadar

bu ay yumiler için tüm bunlara arı sütü bal polen karışımı ekledim,

ben de henüz kesin sonuca ulaşamadım ama çok şükür hormonlar düzene girmiş bu ay... şimdi de miyom çıktı çok ufak bu kürlere civanperçemi ve soğan suyu ilave edeceğim :)

kolaylıklar dilerim tatlım... aaaa bu arada kimyasal gebelik bile atlattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…