Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ya bızdede tanıdık arıcı vardı numarası yok esımde olsa hemen halletcezz bat ı beklıormmm o yuzden elım kolum baglı

Kızlar soğan kürünü yaptım ya bu ay kanamam çok arttı. kistten kurtuldum ya o yüzden çok mutluyum.
biizz sana dedık cnmm cok ıyı kistsavar o sogan suyu bnm etrafmda cok içen vardı ordan bılıorm cok sevndk bak yavas yavas hersey düzene girio

ya bızdede tanıdık arıcı vardı numarası yok esımde olsa hemen halletcezz bat ı beklıormmm o yuzden elım kolum baglı
bende eşim orjinalini bulana kadar eşimin geçen gün aktardan aldığı vardı onu kullanacağım. belki orjinaldir şansımı deneyeyim.

bende eşim orjinalini bulana kadar eşimin geçen gün aktardan aldığı vardı onu kullanacağım. belki orjinaldir şansımı deneyeyim.
bak bende aktardan aldım tereddüt ettm gerı verdım sakın deneme bıle bence normalde arı sütünün yasama süresi kırk günmüş onlar raflarda duruo yanı kac ay bence kullanma

biizz sana dedık cnmm cok ıyı kistsavar o sogan suyu bnm etrafmda cok içen vardı ordan bılıorm cok sevndk bak yavas yavas hersey düzene girio
inşallah canım sanırım kistten dolayı geçen ay hiç yumurtam oluşmamış. bu ay inşallah sağlıklı yumişlerim oluşurda tedaviye bir an önce başlarız.

cok saol cnm agzına saglıkk inş hepımız hamıleyzdır :)
Maalesef ben beklemedeyiz mol gebelik geçirdim beş ayın doldu ada yedi ay var sözlerini ilde büyümüş dogmaya yakın ol ucak ins ben daa anda b aslicam çalışmalara soğan incir polen kuru keçiboynuzu bal tarçın demiştiniz ne için kullanıyorsunuz bende kullanırım bana yararlı biseyse:)

bak bende aktardan aldım tereddüt ettim gerı verdım sakın deneme bıle bence normalde arı sütünün yasama süresi kırk günmüş onlar raflarda duruo yanı kac ay bence kullanma
benimkinde de son tüketim tarihi 2017 yazıyor. üzerinde üretim izin numarası da yazıyor. benim anlamadığım böyle izin numarası yazan bir firma nasıl taklit yapabilir? aslında ürünün analiz edilmesini istesem mi ki?

hımmm bız fsh ıcın kullanıyoruz ama sende kullanabılırsın onlarn bı zararı yok

taklittir veya ıcınde bır damla vardır karısım yapılmıstrr dedıgım gbı bnm arkadasm bursadan aldı arıdan aldıkları gbı hemen göndermısler 40içinde tuketınnnn demıs bozuluo dedı hemen

ben dün dr uma soğan suyu kulanduığımı söyledim birşey demedi yani fırça yemedim :)) incir kürünü uygula arı sütünü de kullan dedi. bi zararı olsa kesinlikle kullanma derdi.

ben dün dr uma soğan suyu kulanduığımı söyledim birşey demedi yani fırça yemedim :)) incir kürünü uygula arı sütünü de kullan dedi. bi zararı olsa kesinlikle kullanma derdi.
zaten zararı yokki bunlar bilimsel olarak kanıtlanmıs kürler yoksa o proflar ekranlarda bu sekılde konusabılırlermı

canım çok saool, bekleme sürecindeyiz henüz inşallah en kısa zamanda hepimiz hamile kalır, sağlıkla kucaklarız bebişlerimizi :)

bekle montecım bakalımm ıstersenn bugun yap
canım yaa, yarın sabaha kadar bekliyeyim belki gelir regl... şu an ne hissedeceğimi inan bilemiyorum, ya yine negatif çıkarsa... ya da pozitif çıkar mı ki? iki arada kaldım ne o yandayım, ne bu yanda..hiç bir his yok bende şuanda

bekleyebılırsen bekle ama yarına kadar ki olan sürede için içini yicek acaba mı acabamı fln dıye bn olsam yapardım negatfsede alıstık ztn bu ay olmazsa önmzdekı aya derm en azndan beklentım olmaz naslsa yok bugun yarn olurum adet derım bıraz bu konularda sogukkanlı olmk zorundayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…