Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yumurtlama olmamıstr belkı o zamanda yumurtlamasz bır dönem gecırırsen yıne kahverengı gelıo 3 kasm cok erken dedgm gbı yumurtlama gunlerındede malum ıkımızde gıremedık

yok bence öyle düşünme. menapoz değil. bazen adet öncesi 4-5 gün kahverengi kan gelmesi normal. önceki adetinde atılamayan kanmış bu. bana kadın doğumcu demişti. uzun sürmesi normal değil. dün ben o yüzden korktum. senin ya bu şekilde bi durum var yada yerleşme kanaması da olabilir. idrar testinde adetin gecikmesinden 1 hafta sonra yapılırsa net sonuç çıkıyormuş. bunu sağlıkçı arkadaşlarım söyledi.

yumurtlama olmamıstr belkı o zamanda yumurtlamasz bır dönem gecırırsen yıne kahverengı gelıo 3 kasm cok erken dedgm gbı yumurtlama gunlerındede malum ıkımızde gıremedık
Benim ovu gunum 6 kasimdi, 3-4 kasım girdiğimiz ilişkideki spermler yaşayıp döllenmiş olabilir mi ki ?

bende şeyi düşündüm kızlar benım dun gece kasıklarıma agrı grdı sag tarafa yumurta büyürken ki hissettgm agrı gbi acaba dedmm yıne yumurta gelısıo olabılırmı cok nadıren oluomus

Benim ovu gunum 6 kasimdi, 3-4 kasım girdiğimiz ilişkideki spermler yaşayıp döllenmiş olabilir mi ki ?
aralarnda iki gün var o düşündürüyo benı bir gün olsa evet olabılır dıcem ama ıkı gun dusundurdu benı nedense testte neden cıkmadı acaba sonucta hamıleysen suan 15 günlük olması lazm

Gulbillll meraktan catladim be canim, nasılsın???
iyiyim canım. dün iyi ki dr a gitmişim. gelen kan adet kanıymış. erken geldi. pazartesiye kalsaydım adetim bitmiş olabilirdi. bazen evhamlanmak iyi oluyor. muayene oldum. soğan suyu kisiti yok etti. adetimi erken getirdi. dr ultrasonda sağda iki yumurta taslağı gördü. solda birşey göremedi. bir sürü ilaç verdi. adet düzenleyicisi de verdi.önümüzdeki adetimde tekrar gideceğim. olumlu birşey demedi. ama olumsuz birşey de demedi. benim için bundan büyük mutluluk yok

Gebelik testi aldım şimdi, bugün de gelmezse tekrar yapayım, hiç bir belirti yok da dün akşamdan beri inanılmaz basım dönüyor, sürekli deprem oluyorda yer sarsiliyormus gibiyim

İyi canim yaa, sevindim, bak soğandan Korktun ama kisti yok etmiş çok sukur

haddıı gözunn aydınn

Sizi tebrik ederim gerçekten değerinin düşmüş sanırım tamamını okuyamadım ama takipdeyim ve hepiniz için dua edicem ins hamilesindir diger arkadaslarda en kisa zamanda hamile kalir ins Allah buyuktur bastan cekenlerin sonunu guzel ederim diyor ins szde kavusursunuz bende:)

cok saol cnm agzına saglıkk inş hepımız hamıleyzdır :)

dr uma soğan kürü yaptığımı söyledim birşey demedi. incir kürünü ve arı polenini sordum. incir kürünü yapabilirsin arı sütünü güvendiğin bir yerden al piyasada çok taklitleri var arıcıdan almanı tavsiye ederim dedi.

aynenn ben burda kendımı yırtıyorum taklidi cok dıye sehırdısında var buldm orjınal ama karrarszm

güvenilir bi yer olsun bernacım. o kadar parayı verip kandırılmak çok kötü bence. orjinalse hiç kaçırma derim. dün eşime söyledim. onun tanıdığı arıcılar varmış. onlara söyleyecek. bakalım inşallah bulabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…