Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben de sıkılıyorum canım yaaa, yıllarca bekleyen arkadaşlar var, Rabbim bekletmeden doldursun kucaklarımızı inşallah, Cuma gününün hürmetine dualarımız kabul olsun inşallah...
aamınn amınnn ınsaalllaahhhhhhh bazen dıorm berna bırak cocugu hatta doktoruda bırak akısına bırak vs bı yandanda yapamıyorm bı çelişkide kaldm yanı

aamınn amınnn ınsaalllaahhhhhhh bazen dıorm berna bırak cocugu hatta doktoruda bırak akısına bırak vs bı yandanda yapamıyorm bı çelişkide kaldm yanı
boşver biz elimizden geleni yapalım, sonra vicdan azabı çekmeyelim, olmasa da biz her şeyi yaptık deriz

valla varya bende güzin abla olcak karıymısım hee şöle kelin ilacı olsada kendı basına sürse keske

oooofff sabah progestan hapını ıctımmı ıcmedımmı hatırlamıorm maalesef ya bu ay hafıza kaybı cok yasadımm sımdı 15 günlük ilaç bu günde iki tane alıorm 12 kasımda basladım bugun 20 kasım sekızıncı gunun içerisindeyım kalan ilaç sayısı 14 yanı 7 günlük şimdi içmişmiyim sabah içmemişmiyim

canım bugün 9.gündesin, 16 adet içmişsin, bugün 17.yi içmen gerek... tabi 12 kasımda başlayıp o gün 2 adet içtiğini düşünerek

az önce lavaboya gttmm su gbı akıntı gelmıs renksız akıntı oldugundan bıle süpheliyim hanı ıslanmıs sankı su degmıs gbı

az önce lavaboya gttmm su gbı akıntı gelmıs renksız akıntı oldugundan bıle süpheliyim hanı ıslanmıs sankı su degmıs gbı
tatlım çıktı mı sonuçların? o ıslaklık bende tüm ay vardı, bence bu kürlerle çalışan hormonların etkisi sanki

bugun atv ye saracoğlu cıkcak arayıp hattı düşürmemm lazm musaıtsen sende ara soru sorcam
yok canım benim iş yerinde nasıl arayayım, patron başımda...sen ara, sor tüm sorularımızı, inşallah düşürürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…