Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sankı ben hamıleyımde sız degılmısınız gbı konustunuz aynııı
kuzzzuuuumm inşallah hamişsindir, bunu çok istiyorum ve diğer arkadaşlarımızın da hamiş kalmasını.... burada aile gibi olduk...fakat o psikolojiye girip sonra kırmızı kartı yemek çok üzücü oluyor o sebeple de fazla ümitlendirmek de istemiyorum seni... ama ben bu ay değilim, test negatif, eminim, hiç ufacık bile 2.çizgi yok yani

bnm gecen ayda akıntım vardı belırtı olarak görmuoruum ara ara ates basmasıda oluo arastrdım yumurtlama sonrası ateste yarım derece yukseklık olabılırmıss olurmusta

ama ınsallah öleyımdır ama hıc sanmıormmm
inşallah canım tüm dualarım sizinle... ben şimdi yeni aya neler yapacağımızı araştırayım... sistemli ilişki şart tabi...bi gideyim doktora, bakalım ne çıkacak sonuçlar, nasıl bir tedavi uygulayacak

aynen aynı seylerı uygulayalımmm
olur tatlım tabi uygulayalım, önce bi test sonuçlarını alalım bakalım faydası olmuş mu yaptıklarımızın, adetten itibaren çörekotu, bal, tarçına tekrar başlayacağım... arı sütü ve poleni araştırayım...ben fazladan incir kürü yaparım, ama önce doktor ne diyecek..kist falan oluştuysa mecbur soğan yaparım, her şey doktorun diyeceğine göre şekillenecek sanırım

hadı bakalımm benmde bat a daha varya 7,8 gunn bekle allah beklee cok uzun

yaa şimdi bi topikte okudum e2 21 çıkmış kızın doktor normal demiş, e2 nin daha yüksek olması gerekmiyor mu...benim de 21,7 miydi neydi, düşük dedi bana ????

bu arada bu yazıyı buldum topiklerde:

"Öncelikle geçmiş olsun yıllardır forumu takip edip buradan çeşitli bilgiler alırım.Yeni uye olmak nasipmis.Uye olmanın nedeni ise aynı sorunu yaşadığım kişilere yardımcı olabilmek.Bende fsh yuksekligi ile 5 aydır mücadele ediyorum.2aydir düzenli adet görmeye başladım ve fsh 65 ten 10 a dustunasilmi önce soğan kuru arkasından aktardan aldığım civanpercemli karışım cayi içtim ben bile bukadar etkili olacağını dusunmemistim.Çok mutluyum tavsiye ederim"

bu ay civan perçemi de alalım bari....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…