Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kağıda yazıp yastığın altına mı konulması gerekiyor. bende o dua kağıda yazılıp suda yazılar silininceye kadar bekletilip o su içilir diye duymuştum.
ben bılmıorm ki onu kafama göre yazdım koydum ben ölesıne ama cok uykum geldı ve sabah uyanmakda zorluk cektım erken yatmama ragmen acaba dedm duamı agırlık yaptı bılemedım

dua ağırlık yapmış olabilir tatlım. bende o şekilde bir deneyeyim.
yazdımmm uykumgeldııı yazarkende 3 sayfa surdu yanı hıc bu kadar uzun surcenı tahmın etmemıstım belimde agrıdı hemen yataga attım kendımı bulasıgı bıle yıkamaya vaktım olmadı sekızbucuga dogru bı yazayım dedm anam bı baktım saat 11 bucuk ben şok tabıı artıkk guzel yazı kurallarına uymayı bıraktım son satırları hızlıca yazıverdım

yarın akşam da ben yazayım kağıda. nasılsa ertesi gün tatil.

hz ibrahimin ve hz zekeriyanın duasını hergün tesbih çekiyorum.
çek çekk allah kabul etsın ıns burda sıtede bı kızla tanıstm tesaduf sabah arı sutu ile alakalı kızın eltısının babası arıcıymıs özel bi karısım yapıomus polen arı sütü propoliis ve bırsey daha hamıle kalan cok olmus ve fsh yle cok etkili bnm o fshsı 49 olan arkdsmda kullanmstı arı sütünü bu ay denemeyı dusunuyorm

o kızın babasından mı alacaksın? arı sütüne bende önümüzdeki ay başlayacağım. dr kullandırıcam demişti. benim şimdilik çıkmam gerek. görüşürüz canlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…