Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Işte insanogluyuz. Hayatımızdaki olumsuzlukları hep bi şeylere dayandıran bizler.. aslında çok haklısın tatlim. Sonuçta dogum ölüm evlilik bu üç şey anne rahmine cen düşmeden önce insanın kaderine yazılırmış. Bunlar vakti saati gelmeden olmazmış. Bizlerde bu şeyler kaderimizde yazılı olduğu halde tevekkul etmemiz gerekiyor. Ama iste yine de büyük konuştumda ondan mi demekten kendimi alamıyorum.

Cocuk bi yana menepoz olma durumu fena.gerci.su ilaçla adet olablsem yalandan da olsa bir parca rahat ederim.herhalde

büyük konuşmamak gerekiyor evt ama her insanın bir cahiliye dönemi vardır hepimiz o dönemde hatalarda yaptık istemeden bilmeden büyükde konuştuk ama unutmamak gerekirki Allah kindar değildir.tam tersi affedici bağışlayıcıdır bunuda hiç aklımızdan çıkarmamak gerekiyor. Hepimiz kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz. önemli olan bunu farkedip bundan sonra yapmamak diye düşünüyorum.canını sıkma

Kızlar sporunu yaptım dusumu aldım, şimdi doooru ofise, 1 saate buradayım, optum. Sonbaharım sakin moralini bozma, önümüzdeki aya çok sağlam hazirlanacagiz
25 indede doktor rendevum var. hem o ,hemde bizim kürler :) bende inanıyorum olacak bu iş moral bozmak yoktu değilmi...

Arkadaşlar bugün sabahta ek olarak incir suyuna başladım. Yumurtaların büyümesi ve gelişmesi için 21 gün devam edicem sonra 7 gün ara tekrar 21 gün. Hadi hayırlısı bakalım
hadı bakalım cok faydalıymıs ıncır kürüü bende cok yapmak ıstıodum ama prolaktin sınırda oldugu için bnm için riskli

kızlar meryem ana ootu buluoruzz acileeennnnnnn gittigidiyor da varmıs gercekmiş ama tam bı arastrma yapıp emın olmak llazm bu ota 41 kere meryem suresı okuyup gögsünde tasıomussun sadece banyo yaparken cıkartıomussun kullanann faydasını gören cok denemekde fayda var kuran kursu hocası bır arkadasm var aksam ona msj attıım evet dedım o otun faydalarını bende duydum dedi

kuzum yaaa, gelir gelmez kendimi toplantının içinde buldum, gün içerisinde de devam edecek nasılsın kuzummm, bu meryem otu aktarlarda yok mu acaba????
hayır maalesef bu ot hacdan gelıyormus gıttıgıdıyorda var baktm 20 tl orjınalmış bırde kızlar arı sütü ve polen propolis karısımı yemek çok etkili fshyle müthiş savasıo ben arıodm ıkı aydır bulamadm orjınalını burda bırı bulmus arkadasının babası yapıomus karısımı özel karısım hamıle kalan cok olmus kucuk kavanozuna 100 tl vermıs birde onu deneyecegım

tatlım sabah test yaptım negatif çıktı, biliyorsun di mi bu ay da bitti umudum, yarına gelir benimki
teste pek takılma ya nedense ben oldum olası guvenmemm bebiş bu ay yoksada bırdahakı ay olur üzülme kesskkeee bare bnmki tutmusss olsaa amaa artık daha tecrubeli ve dahada ınatcıyızzz üzülme

gitti gidiyora baktım. ürün yok diyor.

kızlar dün soğan suyunu bıraktım ama bugün hala kahverengi kan gelmeye devam ediyor. belimde ve kasıklarımda da ağrı var. korkmaya başladım.

kızlar dün soğan suyunu bıraktım ama bugün hala kahverengi kan gelmeye devam ediyor. belimde ve kasıklarımda da ağrı var. korkmaya başladım.
korkma yumurtlamasız bır ay dönemı gecırdıysende oluo o kahverengı lekler vede içindekileri atıyo çok üzün sürerse kontrole gt bi baktr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…