Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kardesim senşn kızmı erkek mi kaç.yas var aranızda.Cok mu soru sordum

kızlar ben kaçtım eve gidip yemek vs uğraşayım yazarım yine öptüm hepinizi

Benim bir tane olsa ikinci için ugrasmam. Inşallah rabbim bir tane sağlıklı evlat nasip eder. Benim ihtimalimde çok düşük. Benimde olursa bir mucize olacak.

Benim bir tane olsa ikinci için ugrasmam. Inşallah rabbim bir tane sağlıklı evlat nasip eder. Benim ihtimalimde çok düşük. Benimde olursa bir mucize olacak.
bnmde bu ay umutlarmmm gıttı dıyebılırım akıntı varya bende beyaz hamılelıkte olmazmıs o adet dönemıne yakın gelen akıntı adetın habercısıymıssssssssssssss

Olur canım adet görüyosunuz. Hem daha ne zamandır olması için uğraşıyorsunuzki. Bunu laf olsun diye demiyorum
ben 4 bucuk yıllık evlıyyım falan ama yenı duusnmeye basladım henuz ıkıncı ayım tedavıde cok şükürr yani kötü bişey yok fsh dısında hıc bı sorunum yok

ben 4 bucuk yıllık evlıyyım falan ama yenı duusnmeye basladım henuz ıkıncı ayım tedavıde cok şükürr yani kötü bişey yok fsh dısında hıc bı sorunum yok
O zaman şimdiden uykusuz gecelere sürekli ağlayan bebeğe ve tuvalete bike vakit ayuramıycağun günlere alınan kilolara sürekli.kalbinin dısarda attıği yasama' süt sağmaya sürekli.emen bebişe alıştır kendini").tıp.Cok ilerledi cok büyük bir sorun olmadıkça bebişler gelir.Allahın Mucizesi onlar umarum hepiniz yasarsınız

ben hazır ve nazır beklıorm cnmm kardeslerımıde ben buyutmustum zaten annem son dk golü atmıstı bıze bı dogurmadgm kalmıstı o drece hakımım cocuk bakımına uykusuz gecelere inş bebeişm gelır bende ona bakarmmm

Ben 20 li yaşlarda çok büyük konusmusum. O zamanlarda sürekli fal baktirirdim. Fala inandığım için demiyorum bunlari. Falcilar bana 1 kere dogum yapacaksın derlerdi. Ne saçma ben iki üç kere yaparim diyordum. Şimdi aklima geliyor da ne kadar düşüncesizce büyük konusmusum. Kendime o kadar kızıyorum ki. O bir kez doğumu yapabileceğim bile meçhul. Löp löp konusmak kadar kolay değilmiş hayat. rabbim beni affeder insallahta o bir kez doğumu sağlıklı bir şekilde nasip eder.

Bebeğim yaaa kiyamam sana, asla hiçbir şey için suçlama kendini, kaderimiz daha doğmadan belli, o sebeple konuştuklarını un sebebi değil yasadiklarimiz, bana da falcilar hep ikizin olacak derlerdi ben de ne çocuğu ya, ben asla dogurmayacam, nefret ediyorum çocuklardan dedim, hatta yıllarca dedim bunu, gerçekten de çocuk falan istemiyordum... Ne olduya bu 2 aydır oldu her şey...

Bu arada kızlar dayanamayıp idrar testi yaptım, sonuç tabiki de kocaman bi tek çizgi )))))) önümüzdeki maçlara hazırlıklı çıkacaz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…