Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

artık bıde bu ıhtımalide göz önünde bulundurrum doktora gttgm zaman avuturm kendımı belkıde görememıstır dıye

artık bıde bu ıhtımalide göz önünde bulundurrum doktora gttgm zaman avuturm kendımı belkıde görememıstır dıye
Allahtan kıza bebişini düşürtecek bi ilaç falan vermemiş, düşünsene adet söktürücü falan verebilirdi.

aynenn bende dedım salak kadın dedı yerlesme kanaması geldı adet sandım gttm ped aldım dedı bir sonraki ay gecıkme olunca o zaman anlamıs
bize niye gelmiyor şu yerleşme kanaması yaaaa...benim hiç umudum kalmadı bu ay artık, önümüzdeki maçlara bakacağız
yine doktor galip, biz mağlup

bize niye gelmiyor şu yerleşme kanaması yaaaa...benim hiç umudum kalmadı bu ay artık, önümüzdeki maçlara bakacağız
yine doktor galip, biz mağlup
yaa bu yerlesme kanaması herkesde olmuomus bende burada sordum hamıle kalan kısılere herkesde yok takma onu kocalardan yana talihsizdk bu ay yoksa o bebeklerı tıkmıstık oraya

yaa bu yerlesme kanaması herkesde olmuomus bende burada sordum hamıle kalan kısılere herkesde yok takma onu kocalardan yana talihsizdk bu ay yoksa o bebeklerı tıkmıstık oraya
vallahi, oyun dışı kaldı bizim kocalar, biz n'yapak

aynenn ılk onbes gun calıstık son onbes gün iflas bayragını cektık hiç yapmamış sayıyorummm bu ayı o derece zaten ılk ayn gunlerını regle gecrdk bu adamlar neye yaramıs sımdı
eşşek herifler bak şimdi çok kızdım, boşayalım biz bunları diyecem, aman Allah korusun beni bu saatten sonra kimse de almaz, kalırım kendi başıma

eşşek herifler bak şimdi çok kızdım, boşayalım biz bunları diyecem, aman Allah korusun beni bu saatten sonra kimse de almaz, kalırım kendi başıma
hahahah aynenn essek herıflerr ne olacakk adam kuyruk gbı pesımdeydı önceden kendımı odalara kıtleyıp kaçıyordm o derece sımdı adam kacıyo rüşvvet bile teklif ettgm oldu yanı en son

hahahah aynenn essek herıflerr ne olacakk adam kuyruk gbı pesımdeydı önceden kendımı odalara kıtleyıp kaçıyordm o derece sımdı adam kacıyo rüşvvet bile teklif ettgm oldu yanı en son
hahahaaaa ben de kaçıyordum bu ay ne olduğunu şaşırdı adamcağız, alışık değil tabi

vallaaa kıymete bındı seyleri töbe töbe amann bız bunların hesabını sorucazz oo bebısler bı gelsin gecenın bılmem kaclarında asermeler olsun falan kostururuz bunları
hem de fitil fitil getireceğizzzzzzzzzzzz :)

hem de fitil fitil getireceğizzzzzzzzzzzz :)
eeevvveettt neler neler yapıcagız dun dedım doktoruma sölıcem kocam yapmadı dıcem ddedımmmm esprili bir sekılde eger bebiş tutarsa sen görmıceksın bır kac ay içeri almasn senı dıcem dedım hemen bı havalara gırdı sen öle san yok ya falan ama ben cok cazgırımdır yani tabir yerndeyse bilio inş hamiş kalırızda hesabını sorarız

Kızlar bir bebişiniz olsa yeterli olurmusun. yoksa ikinciyide yapmak istermiydşniz.ikinci içinde bu kadar uğrasrmıydınız.cevabının bekliyom")bu arada hepinizi olcak gülbil berna ve monte cok eminim
Benimki süper cünkü kocam tüp bebek yaptırmıyor.kürlerle yapmıyom.Yani olursa hakaten mucize olacak.

aslında bu sıteye ılk grdgım zaman bır evladı olup ıkıncısı ıcın tedavi görenleri anlamıodum cunkü biz birini dahi bulamamıstık bana anlamsız gelıodu karsımdaki insanı bencil gördüm ilk basta bu hafta fıkrım degıstı aslında bir cocugun bana uzak olmasndan dolayı 2.sini anlayamadgmı farkettım ve dedım bende ısterdım eger bırtane olup ıkıncısı zor olsaydı

Yani sadece cocuk içinde tek kalmasın diye.ama ben asııl menepoz denilen süreci öteleeyebilridim.diye istiyorum. Ama suan bu durumu yaşamasam ikinci cocugu istemezdim.berna bak sen klomrn falan kullanıyorsun ya senin ikizin olabilir.suam dr kontrolünde tek tedavi olan sensin ondan senden yola cıktım

ınsallah olur annemde ikiz bnm

bencede sen saglıgın iiçin en önemlisi tedavini kürlerle hallet ayrıca bır cocugun olmus bence ıkıncıısıde yıne olur

istemezdim tatlım ben 1 tane olsun tüm maddi ve manevi enerjimi ona aktarayım isterdim. ben kardeşlik duygusuna da çok sıcak bakmıyorum bir kardeşim var ve bağlarımız çok kopuk o sebeple kardeşi olsun düşüncesine girmezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…