Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar yaaa, ben çok acıkıyorum, spor da yapınca iştahım iyice açıldı, bu gidişle günde 10 km yürüyerek kilo almayı başarmış biri olacağım..aklım fikrim yemekte, sanırım regl olacağım tatlı çekiyor canım

aynenn bende regl dönemi cok tatlı yerım ayrıca cok aşeririm hersey ceker cnm

tabi canım geçen ayki ile niye kıyaslıyorsun, sanki geçen ay hamileydin de belirtiler doğru çıktı

bende de hiç belirti kalmadı, regl geliyor kesin..ay hamiş olsam hepinize, hangi duayı isterseniz sabah akşam okuyacam vallahi, bi hamiş olsam...ahhh ahhh

aynenn bende ama hata yaptık bu ay kocalarımız yuzunden yumurtlama dönmeıne yakın 3 gun cınsel perhız gerekıomus en etkılısı oymus ayrıca bır sonrakı bat a kadar devam etmelıymısız ilşkide

aynenn bende ama hata yaptık bu ay kocalarımız yuzunden yumurtlama dönmeıne yakın 3 gun cınsel perhız gerekıomus en etkılısı oymus ayrıca bır sonrakı bat a kadar devam etmelıymısız ilşkide
son günler hiç geçmiyor yahuuu, neyse çıksın ortaya da yeni ay yeni umut deyip çalışmalara başlayalım, gelsin yeni kürler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…