Saç Bakım Ürünleri Yuda plotry yeni sa karyormu

E

edaxxx

Ziyaretçi
arkadaşlar bu ürünü deneyen var mı. doğal bir ürünmüş ve yeni saçlar çıkartıyormuş. lütfen yorum...

saç çıkartmıyormuş kesinlikle bioxin tarzı reklam içerikli bi ürün bu da sakın kullanmayın paranıza yazık olur. eğer saç çıkartmak istiyorsan kesinlikle minoxidil kullan. en garanti ürün bu. etkisi görmemiş hiç kimse duymadım şimdiye kadar ve halada kullanıyorum.

minoxidil hakkında bilgi verir misin canım ....yani nasıl bir ürün?.....sıvı bir ilaç mı....

tamam bitanem...topici görmemiştim....hemen bakıyorum canım.....

ben minoxidilide araştırdım sadece saç telini kalınlaştırıyo denildi. siz kullandınız mı bu ürünü, ne na kadar nezaman kullandınız ve nasıl değişiklik oldu. ben yuda hakkında pek yorum bulamadım çünkü yeni satışa sunulmuş türkiyede. reklamda çok şaşıracaksınız felan diyordu. siz işe yaramadığını nereden duydunuz ferhunde..

ferhunde uyarın için çok teşekkür ederim canım. az kalsın alıyodum. dediğin gibi en iyisi minoxidil almak.. tekrar çok teşekkür ederim..

ferhunde uyarın için çok teşekkür ederim canım. az kalsın alıyodum. dediğin gibi en iyisi minoxidil almak.. tekrar çok teşekkür ederim..

rica ederim. ben saçma işe yaramayan şeylere çok para verdim sizinkinede yazık olmasın. keşke önceden bilseydim bende neyse sonunda buldum ya çareyi:)

ferhunde canım sana bişey sorucam. bu minoksil ve minoksidil aynı şey mi? sen ne kadar zamandır kullanıyosun ve nereden alıyorsun, ne kadara alıyorsun? süriye malı kullandığını söylemiştin bunun bir etkisi oldu mu ve nereden nekadara aldın?. arak minoksidil diye bişey duydum sence bu etkilimidir. canım çok soru sordum ama bir bilenden öğrenmem lazım. şimdiden teşekkürler tatlım..

X