Saç Bakım Ürünleri Yuda Pilatory sprey ve kapsül

didem34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
93
0
Arkadaslar simdi bu yazacaklarima cogunuz inanmayacaksiniz eminim. Gerci bende baska yerde gorsem emin olun bende inanmazdim. Ama gozleirmle sahit oldum. Dun aksam iftar icin erkek kardesimin evine gitmisdik. Onun sac problemi vardi ve tepesi baya baya kellesmisdi. Artik kabak gibi olmusdu :) Neyse 2,5 3 aydir bir urun kullaniyor. 1 hafta filan once yine gormusudm. sac dibleri bole sivilcelenmisdi baya baya tahris olmus gibiydi ve ben neden bole dedigimde o bu kullandigi urunden bahsedip onun sac derisini bu hale getirdigini soledi. ve ben gercektende ona sesimi yukseltip kullanmamasi gerektigini onu hemen birakmasini sac derisni maffetigini solemisdim. Oda tamam deyip konuyu kapatmisdiki. Saolsun kardesim benim sozumu hic dinlemez :) Yine dinlememis devam etmis o sivilceler bir hafta icerisinde patlamis ve iclerinden yeni sac kokleri cikmaya abslamiss. Kil cikiorr yaa gozlerimle gordum. Ve gercektende azim kaldi. Yani sizinde bole bir yakininiz yada esiniz filan varsa bole bi durumu tavsiye ederim.Bu arada kullandigi urunun ismi yuda imis:)

teşekkürler. bende yılan yağı diyeceksin sandım, şu anda saçımda var da kaydirigubbakcemile3

Yok yiilan yagini hic duymadim, ama Bu yuda denilen urun pek adi duyulmamis ama ise yaradigini gozlerimle gordum:) ayy yilan yagi nasil oluor acaba :)

sitede yazılan çok şey var yılan yağıyla ilgili ararsan eğer. bilmiyorum bende faydası olacak mı daha yeni başladım da. uzaması için kullanıyorum ben.

hmm . umarim ise yarar canim benim kardesimde yuda yi kullandi baya baya ise yaradi yani.

arkadasım bu yuda nerede satılıyormus bıde kac lıraymıs kullanımı falan nasıl ogrenebılırmıyız

Yuda Pilatory sprey ve kapsül den oluşmaktadır. Sprey ve kapsülün içeriği %100 doğal ürünlerden oluşmaktadır. Doğadan gelen bu ürünlerin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Kullanımın koşullarına lütfen dikkat ediniz ve asla ama asla kürü yarıda kesmeyiniz.

Yuda Pilatory Kullanımı:

Spreyi günde iki kere (sabah-akşam), her seferinde 1ml
(5-6 kere) sıkın kullanılacak bölgenin yoğunluğuna göre bu miktar değişebilir buna siz kara verebilirsiniz.
Kullanmadan önce dikkat etmeniz gerekenler:

Yuda Pilatory Spreyi temiz saça ve saç derisine uygulayın.
Mutlaka kuru saçalarda kullanın.
Kesinlikle ıslak yada nemli bölgelerde uygulamayın
Tekrar hatırlatıyoruz düzenli kullanınız. Kullanıma kesinlikle ara vermeyin.

Kullanım ile ilgili uyarılarımız:

Sadece harici kullanım. (SPREY)
Sadece saçsız (saç çıkmasını istediğiniz) bölgeye uygulayın.
Serin, güneş almayan yerde saklayın
Kullanım Süresi:

Kürümüzün süresi 3 aydır , kür bittikden 15 gün sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Sayfalarinda bole yazmislar canim.. 115 YTL fiyati.

aldım 1 aydır kullanıyorum saclarımın yarısı gitti kel kalmak üzereyim aradım görüştüm normal dediler bir süre sürecek sonra yenileri çıkacak dediler inatla kullanıuyorum bakalım ne olacak kızlar

aldım 1 aydır kullanıyorum saclarımın yarısı gitti kel kalmak üzereyim aradım görüştüm normal dediler bir süre sürecek sonra yenileri çıkacak dediler inatla kullanıuyorum bakalım ne olacak kızlar

Peki şimdi nasıl? Umarım reklam yalanlarına kurban gitmedin... Ebay gibi bir yerde bile sadece 2-3 satıcı varmış.

X