Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Evet canım, ilk denemem olduğu için tek embriyo konulacak. Kalanları dondurucaz. Umarım ilk seferde olur. Kısmet bu işler.Şimdilik her şey yolunda. Sonu hayırlı olur inşallah. Sen adeti bekliyordun de mi?

ınşallah ilk denemede olur hayırlısıyla, tek embriyo ile brükselde hamile kalan çok gördüğüm kadarıyla, sen de o arkadaşlardan olursun umarım, ben hala regli bekliyorum, olunca kontrole gidicem bakalım ne diyecek yücel bey...

Evet canım, ilk denemem olduğu için tek embriyo konulacak. Kalanları dondurucaz. Umarım ilk seferde olur. Kısmet bu işler.Şimdilik her şey yolunda. Sonu hayırlı olur inşallah. Sen adeti bekliyordun de mi?

canım hadi gözün aydın ilk adımı başardın :) sanırım çarşamb günüde transferin olur belki karşılaşırız bende histeroskopi için çarşamba gidicem merkeze daha doğrusu çarşamba ünü histeroskopi olucam dualarım seninle canım inş tutarda diğerleride kardeş olurrr inş ( AMİNNNNNNN)

Sevimli yarın transfer saatini bildirecekler. Çarşamba ordayım. Allah senin de yardımcın olsun. ınşallah histereskopide sorun tespit edilir.

sevimli yarın transfer saatini bildirecekler. çarşamba ordayım. Allah senin de yardımcın olsun. Inşallah histereskopide sorun tespit edilir.

valla artık bende yle diyorum bi sorun olsada tedavisi olur bişey olmaması yine bi muallak olacak neden tutmdı diye banada yarın histeroskopi saatini bildircekler bende ordayım çarşamba allahım yardımcın olsun canım inş güzel bi transfer olur kendine çok dikkat et benim gibi takma kafana hiçbişeyi inş herşey güzel olur da bebişini kucağına alırsın

sevimli histereskopi göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor, inşallah güzel bir sonuç alırsın canım

Kıslar ben de yarın regl olursam -ki büyük ihtimal olurum- çarşamba günü orada olucam, tesadüfe bakın yaaaa :)

valla ne güzel tesadüf ama sen merkeze değil dimi muayeneye gidicen galiba :)

ehheeeee, türkiş film gibi oldusempatiksalakcinni

yarın hasta olursam öyle yapalımvereliniortak

sevimli yumurta toplamadan sonra senin de karnında şişlik oldu mu? Benim idrarım olduğunda kasıklarımda ağrı oluyor. ıdrarımı yapınca rahatlıyorum.Göğüslerimde de acıma var. Sen nasıldın?

sevimli yumurta toplamadan sonra senin de karnında şişlik oldu mu? Benim idrarım olduğunda kasıklarımda ağrı oluyor. İdrarımı yapınca rahatlıyorum.Göğüslerimde de acıma var. Sen nasıldın?

evet canım oluyordu tuvaletim gelince içimde bişeyler sıkışıyordu sanki ama 3günden sonra yavaş yavaş geçti göğüslerim acıyordu

merhaba arkadaşım bende 6 yıldır uğraşıyorum bebek sahibi olabilmek için
umarım seninde gönlüne göre olur

bende nasip se bu 3.denemem olacak co cultur yapay rahim sorunum yumurta kalitem kötü o yüzden ben merak ediyorum burukselde mi tedavi oluyorsun ben şimdi artık zırt diye atlamıcam çünkü tam teknik li değildi önce ki yapılan tüp bebek sonuçları senden bilgi almak istiyorum ne kadar ücret ödeyeceksin ve senin sorunun neydi bunları sorarak yol katetmek istiyorum araştırma aşamasındayım yardımcı olursan sevinirim.

Arkadaşım bizim problemimiz erkek infertilitesiydi, eşimin morfolojisi, sperm sayısı düşük. Brükselde IMSı tekniği (spermler 6000 kat büyütülüyor) uygulanıyor. o yüzden brükseli seçtim. Bu benim ilk denemem. ben de yumurta sorunu yoktu. Brükselde ücret 4200 tl +ilaçlar ve testler. Bizim ödediğimiz ücret 5000 TL'yi geçti. ılaçlar senin yumurtalıklarının cevap verme durumuna göre değişiyor. Ben şimdilik memnunum ama henüz transferim olmadı. Çarşamba transferim olacak.

canım aradılarmı seni ben hala bekliyorum daha aramadılar

Kızlar naptınız, durum belli olmadı mı? sevimli seni niye arayacaklar ki? Bana reglin 7.günü yaparız dendi, 2 gün önceden de saat falan konuşuldu, ayrıca onlar aramadı ben aradım konuştuk, arayın kızlar, hem öğleden sonra merkezde olmuyorlar bildiğim kadarıyla?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…