Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım yumurtaları yücel bey topladı hüsamettin bey yoktu o gün kaç tane yumurtan var biliyomusun inşallah canım hepimizin yüzü gülsün inşallah

günaydın
Sevimlicim yumurtam çok, muayenelerde doktor yumurtaların boyunu ölçtüğünde epey sayıyordu. Yanılmıyorsam 10'un üzerinde. Ama net rakamı bilmiyorum.

sende benim gibi hüsamettin bey ölçüyodu ben sayıyordum hadi inş güzel güzel toplanır hepside sağlıklı bi bebiş olur ama eğer hepsi döllenip sağlıklı embriyolar olursa dondur sonradan kardeş de yaparsın bebişine ıNŞALLAHHHHHH

ınŞallah sevımlıcım, ben de dondurmayı planlıyorum. Hele bı tutsun. KardeŞı sonra dÜŞÜnÜrÜz :))))

asozlem çok sevindim yaaaa, inşallah bir sürü kaliteli yumuş ve embriyon olur, blastosite gidersin öyleyse, hadi hayırlısı, sana bakıyorum sürekli ne yaptın diye, belki transferin olacağı gün ben de kontrole gelirim, denk geliriz :)

asozlem ben de histereskopi için gittiğimde muayenede epey saymıştı, ben endo için östrojen düşük o nedenle mi acaba diye sordum, bu kadar çok yumurtada östrojen düşük olamaz demişti, inşallah benim de senin gibi olur :)

inaşallah anjelic, buradaki arkadaşlarla karşılaşmayı çok isterim. Bizi ancak bizim durumumuzdakiler anlıyor. Yumurta sayım iyi, inşallah kaliteleri de iyi olur. Bana 2000 ünite ilaç gitti. Yücel bey ilk muayenede yumurta rezervin iyi 2000 ünite gider demişti. Dün hesapladım tam tamına 2000 ünite gitmiş.

anjelic sen histeroskopimi yaptırdın canım ağrılı filan değil dimi bide genel anestesi altında oluyor galiba bide fiyatı neydi çok soru sordum :)

herkese merhabalar kızlar kulup ıle sıfremle bır sorunum oldu oyuzden gıremedım sıte.ama sımdı halledıldı sorun.bakıyorum da yumurta tıoplamı ıslemlerıne bıle gecılmıs annasallah arkaslar allah yuzumuzu guldursun.
ben martın 15 ınde adet gormustum.hala adet olmadım nısanın 14 unde test yaptım negetıf cıktı.adet agrımda yok hamıleleık belırtılerımde.kendımı asılama yaoılacak dıye beklıyordum adetımı sabırsızzlıkla ama hala olmadım.ınsallah bebeısım bnmledır

anneme soyledım annem dedı daha erken yapmıssın testını evde yapılan testler adet geceıkmesınden 1 hafta sonra olur dedı.ama kımısnın erken dollenmesı oldugu ıcın cıkabılırde falan dedı.kendımıde cok kaptırmakda ıstemıyorum olumsuz bır sonuc gormdugumde depresyona gırmek ıstemıyorum

Arkadaşlar Günaydın dün Yücel bey ile görüştüm. Tüp Bebek için daha önce bir Negatif denemem olmuştu başka bir merkezde. Bana rahim şeklinit Y şeklinde olduğunu yani dar olduğunu bu durumda hamile kalamayacağımı ,kalsamda bebeğin tutunamayacağını,gelişemeyeceğini belirtti.Bundan dolayı Histereskopi olup rahmi genişletmesi gerektiğini anlattı.Histereskobi için acil karar alıp salı günü yaptırmak istediğimi belirttim.3 000 TL fiyat verdiler. Ama inanın çok korkuyorum hem işlemden hem sonrasından.Yani bu işelmden ne kadar sonra Tüp bebek denemesi oluyor. Hani rahmin kendini toparlaması falan ne kadar sürüyor bilen var mı

anjelic sen histeroskopimi yaptırdın canım ağrılı filan değil dimi bide genel anestesi altında oluyor galiba bide fiyatı neydi çok soru sordum :)

sevimli canım ben histereskopi yaptırdım, inan hiçbir ağrı sızı olmuyor, anestezi altında, uyuyor ve uyanıyorsun. Bende histerskopi sonrasında da hiçbir ağrı olmadı, 1 hafta kadar arar ara hafif lekelenmelerim oldu ve ondan sonra herşey eskisi gibi, benim işlem ufak bir işlem yapıldığı için 3000 TL, fiyat 2500-3500 arası değişiyor canım.

güzelim yukarıda da anlattım işlemin hiçbir ağrı sızısı olmuyor sana, toplamda15-20 dakika sürüyor zaten, sende yapacakları işleme göre iyileşme sürecin değişir, yücel bey ne kadarlık bir tedavi verecek bilemiyorum, bana 4 haftalık ilaç tedavisi vermişti, yeni bitti şükür, şimdi hasta olmayı bekliyorum, olunca kontrole gidicem bakalım toparlanmış mı...alkisalkisalkis

canım ben de yücel beyde yarım rahim ameliyatı oldum.bana da rahim genişletme ameliyatı yapıldı.hiç korkma.zor bir işlem değil.normal histeroskpi de olmuştum ben daha önce.normal histeroskopiden sonra hiçbir ağrım sızım olmamıştı ama rahim genişletme ameliyatından sonra ağrım ,adet olacakmışsın gibi sancılarım oldu.bu da normal ama.onu da ilaçlarla falan geçirirsin merak etme..
ben ameliyattan sonra 1-1,5 ay ilaç kullandım.ilacın bitiminden hemen sonraki adette yücel bey tüp bebeğe başlayabileceğimizi söylemişti.yani ameliyattan 1-1,5 ay sonra başlayabiliyorsun hemen
.

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkür ederim;birazda olsa içim rahatladı çok korkuyorum zaten jinekolojik muayenede bile korka korka o masaya çıkıyorum. böyle bir işlemden sonra cinsel yaşamınıza devam edebildiniz mi ben edemeyeceğimi bile kara kara düşünür oldum

asozlem nerelerdesin kuşum yaaa, gel de şööle gelişmeleri anlat, bu topiğin kızları yazmayı pek sevmiyor mu neee

neden bu kadar kasıyorsun ki kendini canım?
ne ameliyatlar var..bu altı üstü 20 dk,bilemedin yarım saatlik bir ameliyat..hatta bazı doktorlar basit bir işlem olduğundan ameliyat değil,operasyon diyorlar..
ameliyattan ne kadar süre sonra ilişkiye girilebileceğini doktorun sana söyler zaten.
boşuna üzme kendini..hem eşine de yazıkk..
doktoruna güven sadece..
ve bebişine bir adım daha yaklaştığını düşün..başka bişey getirme aklına tatlım...

merhaba herkese,
Cuma yumurtalarım toplandı. Şu anda döllenmiş 15 yumurtam var. 5.güne gidilmesine karar verildi. Blast embriyo transferi yapılacak. Çarşamba transferim olacak. Şu ara biraz karnım şiş. Ara ara ağrım da oluyor. Umarım transfer gününe kadar düzelirim.

asozlem caaaanım maşallah kıs tü tüü tüüüüü, ne güzel yumurtaların olmuş öyle senin, dondurulacak epeyce embriyon olur inşallah, dualarım seninle bacım :) Sana bikaç soru, ilaç protokolün nasıldı, yani günlük kaç doz ve kaç gün ilaç kullandın, kaçıncı gün toplama oldu? Bu arada yaşını da sorayım :)

anjelic ben 30 yaşındayım. Kısa protokol uygulandı bana. 10 gün iğne kullandım.11. gün yumurtalarım toplandı. ılk 4 gün 225'lik puregon iğne yaptım sonra dozlar 200'e en son da 175'e düştü.

canım yaşın küçükmüş, ilaç dozun da fazla değil, benim o kadar yumurta olmaz herhalde, eee 35 dedin mi sınırı çekiyorlar zaten Şimdi sana tek embriyo mu konacak? Dondurulacak epey embriyo olucak anlaşılan, sonra kardeş yaparsınız onları da ne güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…