Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

öyle canım yıldığım yok ama bi. ders aldım bidahaki denememde kendi aileme bile söylemiyecem eşim dışında kimse bilmeyecek bana bakmaya gelenlerin faydasından ziyade zararları dokundu stresden başka bişey değildi kendi başımın çaresine kendim bakarım bundan sonra kimse benden değerli değil kimse üzülmesin diye ben üzülemem

canım allah cok buyuk ben ınanıyorum kı olacak allahın ıznıyle sadece sabır ısde cok ıyı anlıyorum senı sabert demek kolay dersın belkı ama ınankı daha baska care yok allahım bu sabrımızzın karsılıgını vercek ınsallah....
kaynanan meselesıne gelınce vallahı bana gucenme alınma ama kaynanan herseyı cok mu bılıyormus..ne demk ogluma bellı etme uzuldugunu ama bu sefer sen uzuluyorsun daha cok sana bır sey dıyıyım mı canım hayatımda bnm esımın annesı yok tabıkı herzman basımızın uzerındeler ama bu kadr da degıl hanı ben senın yerınde olsam aclılarımıada uzuntulerımıde paylasırım esımle bu kımsenın kararı degıl senın kararın olmalı

çok biliyorlarmış malesef eşim ana kuzusu olduğu için artık onada diyecek bi sözüm yok ailesiyle alakalı aman ya boşverin kızlar sabrın sonu selamet bugün çok daha iyiyim gelecek perşembe yeni tedavimin aşamaları nasıl olacak onu konuşacaz hüsamettin ve yücel beyle bakalım belki histeroskopi yapılabilrmiş tanı amaçlı hayırlısı olsun hepimizin hakkında

canım sabreden dervıs muradına ermıs hesabı..bızımde zaten sabretmekden baska caremız yok bu arada yucel bey turkıyede mı hala

canım sabreden dervıs muradına ermıs hesabı..bızımde zaten sabretmekden baska caremız yok bu arada yucel bey turkıyede mı hala

şuan bilmiyorum türkiyedemi ama çarşamba türkiyede olucak eğer gitmişse çünkü çarşamba toplantıları varmış

hımmm tesekkur ederım kızlar...sanırım benı baska bır doktora verecek galıba burada da calısma ekıbı var sanırım o doktorlardan bırıne verecek cunku bır turkıye bır belcıka takıbını ıyı yapamzkı baklaım arayımda randevu gunum geldıgınde ozamn soyler...allah bılıyor yaaa yabancı bır doktora gıtmek ıstemıyorum cunku ne olursa olsun turk hekımı olsun bence

canım takibini yapamaz diye düşünme benim doktorumda yücel bey deildi ama gerektiği zaman oda ilgilendi ve her ayrıntıya hakim merak etme bu konuda güvenebilirsin

canım takibini yapamaz diye düşünme benim doktorumda yücel bey deildi ama gerektiği zaman oda ilgilendi ve her ayrıntıya hakim merak etme bu konuda güvenebilirsin

yok canım zaten yucel beye guvenmeseydım gıtmezdım kesınlıkle ama okadr cok basarılı bır doktor kı...ama ısde hanı eskıden yucel bey vardı sonra baskası gormek bıraz tuhaf gelecek bana sanırım bana..daha dogrusu olsunda sorundegıl artık randevu alacagım zamn sekretırene soyler onceden benı sevk edecegı yere bır de burada asılama fıyatı 350 eyro ama ozel bır klınıkde yaparsan oyle normal hastahanelerde ne kadr bılmıyorum ama devlet de karsılıyor bu 350 eyro yu ama kacda kacını bılmıyorum..burada arastırıyorum herkes dıyor kı bana sen sıgorta ıslerıyle ugrasmıyormusun falan dıyorlar ama ben ev sıgortası,yangın hayat ve araba sıgortası yapıyorum saglık degıl kı dıyorum kı.fıyat pahalıda olsaydı artık mecburen yaptıracaktım yınede.allahım versın cıfter cıfter okadr cok acım kı annelıge

Merhaba anjelic,
tedavim şimdilik iyi, yumurtalarım büyüyor. Bugün tekrar gittim, puregona dveam. Yarın iğnede 1 haftam doluyor. Az kaldı. Sen nasılsın? Ne zaman başlayacaksın tedaviye?

Canım benim belli değil daha, gelecek hafta bir hasta olup yücel beye gideyim, ne diyecek bakalım...

sen de sona yaklaşmışsın neredeyse, hayırlısı olsun bakalım:)

asözlem sonuna geldin hadi hayırlısı olsun inşallah tutunur bebişin sıkıca bende cumartesi gidiyorum yine histeroskopi kararı alınmış çünkü bizim tedavide embriyoda dörtdörtlükmüş neden tutmamış diye konuşacaz ve histeroskopi için gün vericek inş bigün karşılaşırız orda ya kader arkadaşlarımı merak etmeye başladım:)

ınşallah sevimli, heycanlanmaya başladm ben de, bir yandan da korkuyorum. Senin yumurtaları yücel bey mi toplamıştı yoksa hüsamettin bey mi? Karşılaşmayı ben de çok isterim. ınşallah senin de histeroskopi sonrası yüzün güler arkadaşım. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çok zor bir süreç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…